१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

काठमाडौँ । अष्ट्रेलियाका ब्याट्सम्यान स्टिभ स्मिथले टेष्ट वरियतामा भारतीय कप्तान विराट कोहलीलाई उछिनेका छन् । अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट परिषद् (आईसीसी)ले हालै सार्वजनिक गरेको नयाँ टेष्ट वरियतामा स्मिथले विराटलाई उछिन्दै दोस्रो स्थानमा उक्लिएका हुन् ।

कोहली तेस्रो स्थानमा झरेका छन् । यता, न्यूजिल्याण्डका कप्तान केन विलियम्सन शीर्ष स्थानमा यथावत् छन्। उनी लगातार दोस्रो पटक शिर्षस्थानमा रहन सफल भएका हुन् । जारी भारत र अष्ट्रेलियाबीचको टेष्टमा स्मिथले भारतविरुद्ध सानदार ब्याटिङ गरेका थिए । भारतविरुद्ध पहिलो दिनमा १३१ र दोस्रो दिनमा ८१ रन प्रहार गरेका थिए । जुन खेलमा स्मिथ म्यान अफ दी म्याच भएका थिए भने खेल बराबरीमा सकिएको थियो ।

आईसीसीका अनुसार विलियम्सन ९१९ अंकका साथ पहिलो स्थानमा रहँदा स्थिम ९०० अंकका साथ दोस्रोमा छन्। विराट ८७० अंकसहित तेस्रो स्थानमा छ। त्यस्तै, टेष्‍टको बलिङ वरीयतामा प्याट कमिन्टस शीर्ष स्थानमा रहँदा अलराउण्डरको शिर्षस्थानमा बेन स्टोक रहेका छन् ।-एजेन्सी 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने १ करोड मतगणना हुँदा कुन दलको कति मत ? सुकुमवासी समस्या समाधान गर्न प्रधानमन्त्री कार्यालयले संयोजन गर्नुपर्छ : पूर्वप्रधानमन्त्री भट्टराई एक दर्जन निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा पर्दा बुटवलको सडक अलपत्र पार्ने ठेकेदारलाई उन्मुक्ति हार्दिक श्रद्धाञ्जली एन.बी. जी !