१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

भैरहवा । सुजुकी गाडीमा प्रयोग हुने पार्टसको आधिकारीक बिक्रेताको रुपमा एमएस सप्लायर्सले आज देखी औपचरिक बिक्रिको सुरुवात गरेको छ । ब्यवसायीहरु मोहित रौनियार र सुरेश पन्थीको संयुक्त लगानीमा उक्त ब्यवसाय सुरु भएको हो ।

Advertisement

एमएस सप्लायर्सको औपचरिक सुरुवात गर्दै सुजुकीका नेशनल पार्टस म्यानेजर बलराम गौतमले सुजुकीले आफ्ना ग्राहकहरुलाई सहज रुपमा सेवा उपलब्ध गराउने उद्देश्य सहित पहिलो पटम भैरहवामा आधिकारीक बिक्रेता तोकेको बताए । उनले यस क्षेत्रका सुजुकीका ग्राहकहरु आधिकारीक बिक्रेताको अभावमा भारतबाट कमसल खालको पार्ट्स प्रयोग गरि रहेकोमा अब त्यो बाध्यता अन्त्य हुने विश्वास ब्यक्त गरे । ३५ बर्षदेखी सिजी कम्पनीले सुजुकीको गाडीहरु बिक्रि गर्दै आएकोमा यस क्षेत्रमा करिब ७ देखी ८ हजार गाडी बिक्रि गरि सकेको हुदा बार्षिक रुपमा पार्ट्समै करिब १२ करोडको कारोबार हुने गरेको उनले अनुमान गरे । यस बाहेक बार्षिक रुपमा सुजुकीको बिक्री ७ देखी ८ सयको हाराहारीमा रहेको हुदा करिब १५ लाख रुपैयाको पार्ट्स बिक्रि बार्षिक रुपमा थपिदै गएको उनले बताए ।

भैरहवाको एमएस सप्लायर्सले सुजुकीको जेनुईन पार्ट्सहरु कम्पनीले निर्धारण गरेको मूल्यमा बेच्ने हुदा भारतीय बजारमा पाईने पार्टस मूल्य भन्दा किफायती हुने एमएस सप्लायर्सका प्रवन्ध निर्देशक सुरेश पन्थीले जानकारी दिए । उनले सुजुकीको ईन्जिन देखी अन्य सा–साना पार्टसहरु समेत यो आउटलेटबाट खरिद गर्न सकिने जनाए ।

यस्तै एमएस सप्लायर्सका अर्का प्रवन्ध निर्देशक मोहित रौनियारले भारतमा बिभिन्न कर र जियसटी लगायतको कारण नेपालको तुलनामा महङ्गो पर्ने तथा कमसल खालको पार्टस मात्र पाईने भएको हुदा बिक्रिको सम्भावना देखेर लगानी गरेको बताए । उनले करिब १ करोडको लागतमा ब्यवसाय सञ्चालन गरेको जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

हिजाब नलगाएपछि सरकारले भत्कायो इरानी आरोहीको घर सामाजिक सुरक्षामा तीस प्रतिशत आबद्ध इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प माओवादी केन्द्रको पदाधिकारी बैठक बस्दै गोकुल बास्कोटाको घरमा फेला परेको शंकास्पद वस्तु सेनाद्वारा निष्क्रिय उपमेयर डंगोलको निर्देशन: आकाशे पुल तत्काल मर्मत गर्नु, बार घटाएर पारदर्शी बनाउनू भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल दाङमा चार महिनामै थपिए करिब तीन सय उद्योग, ६१ करोड बढीको पूँजी लगानी भैरहवामा मंसिर १८ देखि अन्तर विद्यालय टि-२० क्रिकेट अमरज्योतीको १४ औं वार्षिक साधारणसभा तिलोत्तमाको मेलामा दर्शकको चाप बढ्दै, शनिबार मात्रै ५० हजारले अवलोकन गरेको दाबी ‘परदेशको पसिनाको उचित प्रतिफल निकाल्न राज्यको ध्यान जानुपर्छ’ बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनको अध्यक्षमा पुनः ओम ज्ञवाली डुब्न थालेपछि रुपन्देहीका सहकारीहरु एक ठाउँमा, संकट टर्नेमा अभियान्ताहरुकै आशंका