५ माघ २०७८, बुधबार

Jan 19, 2022

बुटवल । रुपन्देहीका पत्रकारद्वय एन.बी. कंडेल र कबिन्द्र नेपाल ‘रोटरी पत्रकारिता पुरस्कार- २०७८’ बाट पुरस्कृत भएका छन् । पत्रकारिताको माध्यमबाट समाज परिवर्तनमा विशेष भूमिका निवार्ह गरेको भन्दै रोटरी क्लब अफ बुटवलले उनीहरुलाई सम्मानसहित पुरस्कृत गरेको हो ।

कंडेल र नेपाललाई एक समारोहका बीच ३२९२ नेपाल भुटानका नोमिनी डिष्टिक गर्भनर रो. राजेन्द्रप्रसाद ध्वजु, नेकपा एमालेका नवनिर्वाचित केन्द्रीय सदस्य तथा बुटवल उपमहानगरपालिकाका मेयर शिवराज सुवेदी, रोटरी क्लब अफ बुटवल वर्ष २०२१-२२ का अध्यक्ष प्रा.डा. ताराप्रसाद उपाध्याय लगाएतले दोसल्ला, प्रमाणपत्रले सम्मान गर्दै उक्त पुरस्कार प्रदान गरेका हुन् । उक्त पुरस्कारको राशी दश हजार रहेको छ ।

रुपन्देहीमा दशकबढीदेखि पत्रकारितामा आबद्ध कंडेल ग्लोबल आवाज तथा बुद्धभूमी नेपाल साप्ताहिकमा सम्पादकको रुपमा कार्यरत छन् भने नेपाल लुम्बिनी अनलाईनमा आबद्ध छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काठमाडौं उपत्यकामा ‘स्मार्ट लकडाउन’- आजदेखि माघ महिनाभर के गर्न पाइन्छ, के-के पाइँदैन ? क्षितिज लोहनी जसले प्रतिष्ठित एप्पल कम्पनीभित्र नेपाली समूह खडा गरेका छन् रहेनन् विश्वका सबैभन्दा जेष्ठ व्यक्ति संक्रमण मुक्त भएपछि मात्र काममा नवलपुर जेसीजको पदहस्तान्तरण,‘महिला सवल र सक्षम छन्’ पशुपतिसहितका मठमन्दिरमा आजदेखि नित्य पूजा मात्र कवाड पसलको नाममा प्रतिवन्धित जडिबुटी कारोबार : प्रहरीको छापा, ठूलो परिमाणमा बरामद दर्शकले महोत्सवको स्टेज भत्काए, गाडीमा आगजनीपछि प्रहरीद्वारा अश्रु ग्याँस प्रहार ४२ तोला अवैध सुनसहित दुई जना पक्राउ ३ मितेरी गाउँपालिका बीच ४ वर्षको अनुभव साटा-साट प्रेस युनियन सुनसरीले सञ्चारकर्मीको ७ लाखको दुर्घटना बीमा गर्ने १० करोड मानिसमा कोभिडको दीर्धकालिन लक्षण सर्लाहीमा बस दुर्घटना, १७ जना घाइते गड्यौली मलको व्यवसायिक उत्पादनतर्फ सैनामैनाका कृषक समावेशी अर्थतन्त्र वाम पक्षधरहरु एक ठाउँमा होउ ! बुटवलकाे बुद्धनगर खानेपानी संस्थाद्वारा रक्तदान सैनामैनामा बुधवारदेखि एन्टिजेन परीक्षण, कुन वडामा कहिले ? जानकारीसहित प्रधानमन्त्री कपको फाइनलमा एपीएफ र पुलिस भिड्ने प्रदेशको नाम मधेस राखेको विरोधमा जनकपुरमा पुत्ला दहन