९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

Advertisement

बुटवल । बुटवलको राजमार्ग चौराहामा रहेको एक पसलमा आगलागी भएको छ। प्रहरी तालिम केन्द्र नजिकै रहेको क्याप हाउसमा आगलागी भएको इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ। हिजाे बेलुका साढे ९ बजेतिर क्याप हाउसबाट शुरु भएको आगलागी अन्य ४ वटा पसलमा पनि क्षती पुगेको वडा प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ ।

बुटवल उपमहानगरपालिकाका २, तिलोत्तमा, सिद्धार्थनगर र सैनामैना तथा गैडहवाले सञ्चालन गरेको १ गरी ५ दमकलको मद्दतबाट आगो नियन्त्रामा आएको हो। क्याप हाउस सहित सैलुन, वर्कसप, जुत्ता पसल र एउटा ट्राभल एजेन्सीको कार्यालयमा क्षती पुगेको हो । क्याप हाउस, सैलुन र वर्कसपमा पूर्ण रुपमा क्षति पुगेको छ भने अन्य २ मा भने आंशिक क्षति पुगेको प्रहरीले जनाएको छ ।

सर्ट सर्टिकटको कारणले आगलानी भएको प्रारम्भीक अनुसन्धानबाट खुलको प्रहरीले जनाएको छ । क्षतिको भने विवरण आईनसकेपनि कराेड बढिकाे क्षातिकाे अनुमान गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । आगाे करिब सवा घण्टा (पाैने ११ बजेतिर) नियन्त्रणमा आएकाे थियाे।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रपतिविरुद्धको रिट न्यायाधीश फुयालको इजलासमा शालनालसहित शिशुको शव भेटियो भरतलाई भाग्यको साथ: बज्रपातमा ३५ करोडको चिट्ठा बढ्यो भीड, बढेन व्यापार जिप चलाउँदै गरेका चालकलाई बोलाएर कुटपिट घट्यो सुनचाँदीको मूल्य डेंगु महामारी नियन्त्रण गर्न सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्छः सिंह केन्द्रीय बैंकले १२ अर्बको ट्रेजरी बिल जारी गर्ने तुलसीपुरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ट्याक्सी र स्कुटर ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु दसैँमा दुर्गम क्षेत्रमा अत्यावश्यक खाद्यन्न अभाव हुन दिन्नौँ: खाद्य कम्पनी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च एमाले देशको ठूलो पार्टी बन्छ: अध्यक्ष ओली सकियो सोह्र श्राद्ध, पितृ विसर्जन गरिँदै उडानमा यात्रुले परिचरलाई कुटेपछि … अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते आचारसंहिता लागू गर्ने तयारीमा निर्वाचन आयोग, दलहरूसँग छलफल गर्दै दसैंका लागि दार्चुलामा खाद्यान्न पठाइने लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिममा भारी वर्षाको सम्भावना पत्रकारको न्यूनतम मासिक पारिश्रिमक ४० हजार सिफारिस गर्न माग