११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

दाङ । दाङको कोरोना विशेष अस्पतालमा एक कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ ।

अस्पतालका व्यबस्थापक दोर्ण ओलीका अनुसार लमही नगरपालिका वडा नं. ९ निवासी २४ बर्षीया महिलाको आज विहान साढे ४ बजेतिर निधन भएको हो । उनी भदौ १० गतेदेखि आईसियुमा उपचाररत थिइन् ।

उनमा निमोनियासँगै स्वासप्रश्वासमा समस्या थियो । हाल अस्पतालको आईसियुमा ७ संक्रमितको उपचार भइरहेको छ ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी नेपालमा थपिए १ हजार २८२ कोरोना संक्रमित, ७ जनाको मृत्यु बुटवलमा दशैं सस्तो बजार मध्य भोटेकोशीको आइपीओ बाँडफाँट दक्षिण कोरियामा कोरोना भाइरसले पुनः महामारीको रुप लियो सुरु भएन विद्युतीकरण सुस्ताएको पर्यटन व्यवसाय जुरमुराउँदै टिपरको ठक्करबाट बोलेरो चालकको मृत्यु लुम्बिनीको नेपालगन्ज उपमहानगर बैठकमा लफडा, एक घाइते फार्मेसी संघ, लुम्बिनी प्रदेशद्वारा शुभकामना तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम फार्क विद्रोहीको आक्रमणमा पाँच जनाको मृत्यु भारतमा थप २६ हजार नयाँ सङ्क्रमित मल अनुदानमा वृद्धि बेँसी झर्न थाले भेडी गोठ सरकारको लक्ष्यानुसार नै कोरोनाको खोप पुग्दै, नेपाल सार्कमा चौथो इपिएल : काठमाडौँ र विराटनगरको खेल स्थगित चितुवाले खोरभित्र बाँधिएका २३ बाख्रा मार्यो प्रतियोगिता नहुँदा खेलमैदान सुनसान