१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022

कपिलवस्तु । जिल्लामा विभिन्न हात-हतियार सहित पाँच जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । कपिलवस्तु प्रहरीले नगरपालिका ११ जहदीबाट १ जना र बाणगंगा नगरपालिका –८ मोर्मीबाट चार जनालाई हतियार सहित पक्राउ गरेको हो। कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं ११ जहदी बस्ने बाट पक्राउ ३६ बर्षीय मातेश्वर प्रसाद यादव र बाणगंगाबाट पक्राउ पर्नेमा स्थानीय ५१ वर्षीय टीकाराम थापा, २५ वर्षीय गुमबहादुर राना, वर्ष ४७ को मीनबहादुर सेन र ४१ वर्षीय गोपाल थापा रहेका छन्। 

Advertisement

कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं ११ जहदी चोक स्थित तौलिहवा जितपुर सडक खण्डमा प्रहरी टोलीको विशेष चेकजाँचको क्रममा पुर्वबाट पश्चिम तर्फ सवार युपि ५५ डब्लु ८३२४  नम्बरको भारतीय नम्बर प्लेटकाे मोटरसाइकललाई रोकी चेकजाँच तथा खानतलासी गर्दा मन्नु भन्ने मातेश्वर प्रसाद यादवले लगाएको जिन्स पाईन्टको कम्मरपेटिमा बाँधिराखेको पिस्तोल बरामद भएको कपिलवस्तु प्रहरी नायव उपरीक्षक धर्मराज भण्डारीले जानकारी दिए। 

गोपाल थापा मगरको घर बाट फलाम जडित १ नाले भरुवा बन्दुक – थान १ र टिका बहादुर थापाको घर बा भरुवा बन्दुक थान – २ र वारुद राखेको २ वटा बट्टा, २९४ ग्राम बारुद र छर्रा थान ६० गोटा, फलामले बनेको डोरी जडित जंगली जनावर मार्न प्रयोग हुने पासो समेत फेला अनि गुन बहादुर रानाको घर बाट फलामले बनेको १ नाले भरुवा बन्दुक र वारुद राखिएको २ वटा प्लाष्टिकको बट्टा, ५१ ग्राम वारुद फेला पारी उक्त बन्दुक तथा बारुद समेतलाई बरामद गरिएको कपिलवस्तु प्रहरी नायव उपरीक्षक भण्डारीले बताए। 

यादवलाई यस अघि २०७५ असार १७ गते र २०७७ फागुन १७ गते हात-हतियार सहित पक्राउ गरेको थियो । उनी धरौटीमा छुटेका जिल्ला प्रहरी कार्यालय ले बताएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कांग्रेसभित्र विद्रोह गर्ने बेला आयो : गगन थापा दसैंको मुखमा नक्कली नोटको बिगबिगी रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ