१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । प्राकृतिक स्रोत द्वन्द्व रुपान्तरण केन्द्र, नेपालको आयोजना र परिवर्तनका लागि कार्यरत समूह (वाच) को सहजीकरणमा कोष र अनुदान व्यवस्थापन सम्बन्धी तीन दिवसीय अर्चुअल तालिमको आइतवारदेखि शुभारम्भ भएको छ ।

तालिममा वाचका कार्यकारी निर्देशक एवम् सामाजिक अभियन्ता डाक्टर नारायणकाजी श्रेष्ठले पहिलो दिन संस्था सञ्चालनका समस्याहरु, संगठनात्मक विकास प्रक्रियाका सन्दर्भमा प्रकाश पारेका थिए । सो तालिममा सहभागीहरुले संस्था सञ्चालनका क्रममा भोगेका कुराहरुलाई अभिब्यक्त गरे । तालिममा सहभागीहरुलाई प्राकृतिक स्रोत द्वन्द्व रुपान्तरण केन्द्र, नेपालका कार्यकारी निर्देशक चुप थापाले स्वागत गरेका थिए भने कार्यक्रमको प्रविधि व्यवस्थापन वाचकी उपनिर्देशक मनीषा क्षेत्रीले गरेकी थिइन् ।

कार्यक्रममा देशका २५ जिल्लाका ५० जना संस्थागत अभियन्ताहरुको सार्थक सहभागिता रहेको छ । तालिम मंगलवारसम्म सञ्चालन हुने छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै माओवादी केन्द्रको स्थायी समिति बैठक आज पनि बस्दै सार्वजनिक यातायात सुधारका लागि कार्यदल गठन गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आज सुनुवाइ, के आउला अन्तिम फैसला ? तिलाेत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविकाे ५८ औं वार्षिकोत्सव तथा अविभावक दिवस