२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

बुटवल । कोरोना र लामो समयको लकडाउनले प्रभावित नेपालको अर्थतन्त्र र औद्योगिक क्षेत्रको भबिष्यबारे रुपन्देही उद्योग संघले भिडियो अन्तरक्रिया गर्ने भएको छ । उद्योगीहरुको समस्या, चुनौती र आगामी योजनाका बारेमा बहस हुने संघका अध्यक्ष बावुराम बोहोराले जानकारी दिए ।

अन्तरक्रियामा नेपाल सरकारका कृषि तथा पशुपन्छी बिकास मन्त्री घनश्याम भुसाल, नेपाल उद्योग परिसंघका निवर्तमान अध्यक्ष हरिभक्त शर्मा र नेपाल राष्ट्र बैंकका कार्यकारी निर्देशक डा। प्रकाश कुमार श्रेष्ठ सहभागी हुने छन । अन्तरक्रियाबाट लकडाउन पछिको उद्योग सन्चालन ब्यवस्थापनका लागि सहयोग पुग्ने अपेक्षा गरिएको अध्यक्ष बोहोराले बताए । बोहोराका अनुसार लकडाउनका कारण लामो समय बन्द भएका उद्योगहरुमा परेको प्रभाव र समस्या निदानमा सहयोग पुग्ने अपेक्षा उद्योग संघको छ ।

रोटरी क्वल अफ सेन्ट्रल बुटवल र रोटरी क्लव अफ लुम्विनी स्टार्सको सहकार्यमा हुन गईरहेको अन्तरक्रियामा सहभागीताका लागि सार्वजनिक रुपमा आब्हान गरिएको उद्योग संघले जनाएको छ । जुम एपमार्फत हुने बैठकमा सहभागी हुनका लागि ९८५१०९०००० आईडी एड्रेस रहेको छ । बैठक समय आज मँगलबार दिउँसो ४ बजेका लागि तय गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी आज ६ घण्टाको लागि नेपाल आउँदै बुटवलमा खेलराज पाण्डेय १८१४ मतले अघि तिलोत्तमामा एमालेको विजयी सुरुवात, गठबन्धनलाई हराउँदै वडा १ को अध्यक्षमा गिरी सैनामैना २ मा गठबन्धनलाई हराउँदै एमालेका कंडेल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस २०९ मतले पछाडी चितवनका २० वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कांग्रेस ९ र एमाले ६ वडामा विजयी पोखराको पहिलाे नतिजा : १ मा एमाले, २ मा कांग्रेस विजयी तिलोत्तमामा खाँण र चापागाईं बीच कडा प्रतिस्पर्धा जारी गौतमबुद्ध विमानस्थलमा पहिलाे अन्तर्राष्ट्रिय उडान, जजिरा एयरबेजको जहाज अवतरण बुटवल उपमहानगर-१९ मा प्यानलसहित एमाले विजयी लुम्बिनी प्रदेशसहित यी स्थानमा वर्षाकाे सम्भावना, भाेलि हावाहुरी चल्नसक्ने दाङको बङ्गलाचुलीमा गठबन्धन दल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस १६९ मतले पछाडी तिनाउमा गठबन्धनलाई हराउँदै बहुमत वडासहित एमालेको जित लुम्बिनी भ्रमणले नेपाल–भारत सम्बन्ध अझ मजबुत बनाउने छ : भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाइँ र कांग्रेसका खाँणबीच कडा प्रतिष्पर्धा देवदह–२ मा एमालेका रास्कोटी प्यानलसहित विजयी बुटवलमा खेलराज पाण्डेयले अग्रता फराकिलो बनाउँदै, १५०८ मतले अघि जेठ ३ देखि भैरहवामा अण्डर १४ लिटिल स्टार क्रिकेट प्रतियोगिता १८ वटा वडाको मतगणना सकिँदा ११ वटामा एमाले, ६ वटामा कांग्रेस विजयी