१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023


बुटवल । रुपन्देहीको वुटवल उप–महानगरपालिका वडा नं. १० मा केन्द्रीय कार्यालय रहेको आरएसडीसी लघुवित्त वित्तीय संस्थाले संघीय, प्रदेश र स्थानीय सरकारले स्थापना गरेको कोरोना राहत कोषमा ७ लाख ५० हजार आर्थिक सहयोग गरेको छ ।

सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत लघुवित्तले संघीय सरकार, प्रदेश ५सरकार र वुटवल उप–महानगरपालिकालाई आर्थिक सहयोग गरेको हो । लघुवित्तले संघीय सरकारको राहत कोषमा ३ लाख, प्रदेश सरकारको कोरोना राहत कोषमा ३ लाख र वुटवल उप–महानगरपालिकाको प्रकोप व्यवस्थापन कोषमा १ लाख ५० हजार सहयोग गरेको लघुवित्तका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत दामोदर जोशीले जानकारी दिए । उनका अनुसार संघीय सरकारको राहत कोषमा रकम जम्मा र प्रदेश ५ सरकारका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र वुटवल उप– महानगरपालिकाका नगर प्रमुख शिवराज सुवेदीलाई उक्त रकम बराबरको चेक हस्तान्तरण गरेको हो ।

चेक हस्तान्तरण कार्यक्रममा लघुवित्तका संचालक विष्णु प्रसाद पौड्याल र डेपुटी प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रामप्रसाद पन्थीको समेत उपस्थिति रहेको थियो । विपद्सँग जुध्न सबै मिलेर अघि बढ्नुपर्ने भएकोले लघुवित्तको तर्फबाट सहयोग गरिएको र कोरोना संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रणमा सरकारलाई पूरा साथ रहेको सञ्चालक विष्णु प्रसाद पौड्यालले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड