२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

कार्तिक १,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । नेपाल पर्यटन पत्रकार महासंघ रुपन्देहीले जिल्लाको पर्यटकीय सम्भवाना र पर्यटकको बसाई लम्बाउने विषयमा सरोकारवालासगँ व्यापक छलफल गर्ने भएको छ । संघको शुक्रबार बुटवलमा बसेकोे बैठकले कार्तिक ६ गते बुटवलमा पर्यटन क्षेत्रसगँ सम्बन्धित सरोकारवालासगँ पर्यटकको बसाई लम्बाउने विषयमा छलफल गर्ने निर्णय गरेको हो । सो कार्यक्रम सम्पन्न गर्नका लागि महासंघकी उपाध्यक्ष मिना ढकाललाई संयोजकको जिम्मेवारी दिएको छ ।

कार्यक्रममा पर्यटन तथा होटल ब्यवसायी, पर्यटनसँग सम्बन्धित विभिन्न संघसंस्थाका प्रतिनिधि तथा सरोकारवालाको सहभागिता रहने बताइएको छ । महासंघका अध्यक्ष नरेश के.सी.को अध्यक्षतामा बसेको बैठकले महासंघ,रुपन्देहीको सल्लाहकारमा पत्रकार खिमानन्द भट्टराई र प्रदिप आचार्यलाई चयन गरेको छ भने शान्त सुनार र ललिता घिमिरेलाई कार्यसमिति सदस्यमा मनोनित गर्दे कार्यसमितिलाई पूूर्णता दिएको सचिव तेजेन्द्र के.सी.ले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार