९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । नेपाल नियमित रक्तदाता संघ र दुर दृष्टि बचत तथा ऋण तथा सहकारी सस्थाको प्रयोजनमा र अरनिको इन्जिनियर कन्ट्रकसन प्रा लि को सह प्रायोजक मा रक्तसञ्चार केन्द्र,बुटवलमा रक्तदान गरिएकाे छ। कार्यक्रममा ७० पिन्ट रगत संकलन भएकाे थियाे।

Advertisement

नेपाल नियमित रक्तदाता संघले नियमित रूपमा प्रत्येक महिनाको तेस्रो हप्ता रक्तदान गरिएको छ। वर्तमान समयमा बुटवलमा रगत अभाव भएको हुदा र आफ्नो मानवीय उत्तरदायित्व वहन गर्दै कार्यक्रम आयोजना गरिएको नेपाल नियमित रक्तदाता संघका काबा अध्यक्ष लेखनाथ भण्डारीले बताए।

कार्यक्रममा बुटवल उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष उज्ज्वल प्रसाद कसजु,नेपाल नियमित रक्तदाताका प्रमुख सल्लाहकार विमल बहादुर शाक्य,नेपाल नियमित रक्तदाताका कानुनी सल्लाहकार दामोदर घिमिरे,दुर दुर दृस्टी सहकारीका अध्यक्ष अर्जुन सपकोटा, अरनिको इन्जिनियर प्रा लि का पवन भुसाल ,सल्लाहकार लोकनाथ न्यौपाने,राजकुमार श्रेष्ठ लगायतले रगतकाे आवश्यकताकाे बारेमा बाेलेका थिए।

कार्यक्रममा नेपाल नियमित रक्तदाता संघ का कोषाध्यक्ष दिपक न्यौपानेको स्वागत र नेपाल नियमित रक्तदाताका सह सचीव मधु अर्यालको संचालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएकाे कार्यक्रम संयाेजक प्रेमबहादुर सुनारले जानकारी दिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सर्वोच्चले राष्ट्रपतिसँग माग्यो लिखित जवाफः विधेयक किन प्रमाणीकरण नगरेको ? अर्थमन्त्री शर्मा भन्छन्- कर्णालीकाे विकासमा कृर्षिकाे भूमिका महत्वपूर्ण छ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा छुट्टाछुट्टै स्थानबाट ३५ जना पक्राउ सिद्धार्थ बैंकको दसैं योजना : अनलाइन कारोबार गर्दा २० प्रतिशत क्यास ब्याक पाउने राष्ट्रपतिविरुद्धको रिट न्यायाधीश फुयालको इजलासमा शालनालसहित शिशुको शव भेटियो भरतलाई भाग्यको साथ: बज्रपातमा ३५ करोडको चिट्ठा बढ्यो भीड, बढेन व्यापार जिप चलाउँदै गरेका चालकलाई बोलाएर कुटपिट घट्यो सुनचाँदीको मूल्य डेंगु महामारी नियन्त्रण गर्न सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्छः सिंह केन्द्रीय बैंकले १२ अर्बको ट्रेजरी बिल जारी गर्ने तुलसीपुरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ट्याक्सी र स्कुटर ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु दसैँमा दुर्गम क्षेत्रमा अत्यावश्यक खाद्यन्न अभाव हुन दिन्नौँ: खाद्य कम्पनी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च एमाले देशको ठूलो पार्टी बन्छ: अध्यक्ष ओली सकियो सोह्र श्राद्ध, पितृ विसर्जन गरिँदै उडानमा यात्रुले परिचरलाई कुटेपछि … अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते