११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

बुटवल । नेपाल नियमित रक्तदाता संघ र दुर दृष्टि बचत तथा ऋण तथा सहकारी सस्थाको प्रयोजनमा र अरनिको इन्जिनियर कन्ट्रकसन प्रा लि को सह प्रायोजक मा रक्तसञ्चार केन्द्र,बुटवलमा रक्तदान गरिएकाे छ। कार्यक्रममा ७० पिन्ट रगत संकलन भएकाे थियाे।

Advertisement

नेपाल नियमित रक्तदाता संघले नियमित रूपमा प्रत्येक महिनाको तेस्रो हप्ता रक्तदान गरिएको छ। वर्तमान समयमा बुटवलमा रगत अभाव भएको हुदा र आफ्नो मानवीय उत्तरदायित्व वहन गर्दै कार्यक्रम आयोजना गरिएको नेपाल नियमित रक्तदाता संघका काबा अध्यक्ष लेखनाथ भण्डारीले बताए।

कार्यक्रममा बुटवल उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष उज्ज्वल प्रसाद कसजु,नेपाल नियमित रक्तदाताका प्रमुख सल्लाहकार विमल बहादुर शाक्य,नेपाल नियमित रक्तदाताका कानुनी सल्लाहकार दामोदर घिमिरे,दुर दुर दृस्टी सहकारीका अध्यक्ष अर्जुन सपकोटा, अरनिको इन्जिनियर प्रा लि का पवन भुसाल ,सल्लाहकार लोकनाथ न्यौपाने,राजकुमार श्रेष्ठ लगायतले रगतकाे आवश्यकताकाे बारेमा बाेलेका थिए।

कार्यक्रममा नेपाल नियमित रक्तदाता संघ का कोषाध्यक्ष दिपक न्यौपानेको स्वागत र नेपाल नियमित रक्तदाताका सह सचीव मधु अर्यालको संचालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएकाे कार्यक्रम संयाेजक प्रेमबहादुर सुनारले जानकारी दिए।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले विधान महाधिवेशनको तयारी पूरा कांग्रेसको स्थानीय नेतृत्व : अधिकांश युवा र जनप्रतिनिधि नेपाल-भारत सीमा बन्द हुँदा पर्यटन क्षेत्र मारमा राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश खारेज पर्वतीय पर्यटनको प्रवर्द्धनमा पर्वतारोहण संघको सहयोग महत्वपूर्णः प्रधानमन्त्री देउवा तोकिएकै समयमा कांग्रेसको महाधिवेशन हुन्छ : नेता लेखक समावेशी विकासमा विश्व बैंकको जोड सम्झँदा कहाली लाग्ने १४ जनाले दर्दनाक ज्यान गुमाएका ७ घटना बीपी कोइराला राष्ट्रिय पुरस्कार स्थापना गर्ने सरकारको निर्णय गोरखापत्र संस्थानको कार्यकारी अध्यक्षमा सुवेदी भारतीय सहित तीनको शङ्कास्पद मृत्यु प्रदेश-१ मा थपिए ३२७ मा संक्रमित, ४ जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिम प्रदेशमा थप ४० जनामा कोरोना संक्रमण, एकको मृत्यु जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी पुन: आन्दोलनमा रुपन्देहीका पर्यटन व्यवसायीद्वारा २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी