९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । नेकपा एमाले रूपन्देहीको नियमित बैठक बुटवलमा जारी छ। एमाले पार्टी कार्यालय बुटवलमा जिल्ला एवं प्रादेशिक प्रतिनिधि सहित बैठक बसिरहेको हो ।नेकपा एमाले रूपन्देही अध्यक्ष एवं बुटवल उपमहानगरपालिका प्रमुख शिवराज सुबेदीको अध्यक्षतामा बैठक चलिरहेको छ ।

बैठकमा नेकपा एमाले प्रमुख प्रतिपक्षी दल हुँदा केन्द्र र प्रदेशमा महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गर्ने सम्बन्धमा छलफल चलेको हो ।बैठकमा एमाले लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष एवं पूर्व मन्त्री लिला गिरी, नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश संसदीय दलका प्रमुख सचेतक भूमिश्वर ढकाल, तिलोत्तमा नगर अध्यक्ष मोहन चापागाईं लगायतको आतिथ्यमामा बैठक चलिरहेको हो।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड तीन तहकै निर्वाचनको तयारी थाल्न नेता कार्यकर्तालाई ओलीको निर्देशन सभामुख न्यायाधीश बने : ओली परमादेश त पाँचैजनाले गर्नुभएको थियो, किन एकजनाको राजीनामा माग्नुहुन्छ श्रीमान् ?: ओली