४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

जेठ ३२, बुटवल । कपिलवस्तुमा अवैधरुपमा नदीजन्य पदार्थ उत्खनन् गर्ने गिरोहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्लाको बुद्धभुमी नगरपालिका वडा नं. १ कोन्द्रे खोलाबाट रातीमा अबैद्य रुपमा नदीजन्य पदार्थ संकलन गरीरहेका ११ गाडी सहित १० जनालाई कपिलवस्तु प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो ।


स्थानीय कोन्द्रे खोलामा अवैध रुपमा स्काभेटर, जेसीबि र टिप्पर समेतले नदिजन्य पदार्थ गिट्टी बालुवा संकलन गरी रहेको अबस्थामा जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तुका प्रहरी नायव उपरीक्षक देबेन्द्र पाण्डेको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले ८ वटा टिप्पर, २ वटा जेसीबि र एउटा स्काभेटर र तिनका १० जना चालकलाई नियन्त्रण लिएको हो । मध्यरातमा खोलामा नदीजन्य पदार्थको उत्खनन भईरहेको छ भन्ने सुचनाका आधारमा टोली पूग्दा उत्खनन् गरीरहेको पाइएपछी सबैलाई नियन्त्रणमा लिइएको पाण्डेले जानकारी दिए । ११ वटा गाडी रहेकोमा एउटामा चालक नभेटिएको पनि उनले बताए । मध्यरात भएकाले गाडी खोलामा छोडेर चालकलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा ल्याइएको थियो । प्रहरीले गाडीका हेल्पर र मजदुरलाई भने अबआइन्दा रातीमा खोलामा नआउने प्रतिवद्धता गराएर छोडेको थियो ।


आज शनिवार भएकाले प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएका सबै चालकलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा राखिएको छ । भोली आवश्यक कारबाहीको लागी जिल्ला समन्वय समितीको कार्यालय कपिलवस्तुमा पठाइने प्रहरी नायव उपरीक्षक पाण्डेले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई भैरहवामा विजय जुलुसमा हिँडेकाे मिनी ट्रक दुर्घटना : २४ जना घाइते, ६ गम्भीर दाङको गढवा गाउँपालिकामा माओवादीका शर्मा विजयी २७,४३८ मतगणना हुँदा भरतपुरमा रेनु १७१२ मतको अग्रता प्रदूषणका कारण ९० लाख मानिसको मृत्यु ४४४ स्थानीय तहको छिनोफानो हुँदा कुन दलले कति ठाउँमा जिते ?