७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022


जेठ २२,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । नेपाल मगर संघ बुटवल उपमहानगर समितिले मृगौला रोगबाट पीडितलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नं–१२ निवासी मृगौला रोगबाट पीडित पूर्ण बहादुर सिंजापतीलाई १ लाख २ हजार ४ सय ६५ रुपैयाँ सहयोग गरेको हो ।

सो रकम नेपाल मगर संघ बुटवल उपमहानगर समितिका अध्यक्ष थर्क बहादुर बारघरेले पीडितका ससुरा शेर बहादुर रानालाई आज बुधबार एक कार्यक्रमका बीच चेक हस्तान्तरण गरिएको हो । रकम हस्तान्तरण गर्दै नेपाल मगर संघका बुटवल उपमहानगर अध्यक्ष थर्क बहादुर बारघरेले पूर्ण बहादुर सिंजापतीको जीवन रक्षाका लागि बुटवल नगरका मगर समुदायको तर्फबाट सहयोग गरिएको बताए । ।
सहयोग रकम बुझ्दै पीडितका ससुरा शेर बहादुर रानाले मगर संघलाई धन्यवाद् दिए । सबैको सानो–सानो सहयोगबाट बिरामीको उपचार हुँदै आइरहेको उहाँले जानकारी दिए । करिब ६ महिना अघिबाट दुवै मृगौलाले काम गर्न छाडेपछि सिंजापती डायलासिस गर्दै आएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले निर्वाचनमा फूलमाला बिक्री बढ्यो