२२ मंसिर २०७९, बिहीबार

Dec 8, 2022

बुटवल । बुटवलको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा विरामी र कुरुवालाई लक्षित गर्दै मोबाईल चार्जिङ स्टेशन निर्माण भएको छ । रोट¥याक्ट क्लव अफ तिनाउ सिटी र रोटरी क्लव अफ बुटवल साउथले चार्जिङ स्टेशन निर्माण गरेका हुन ।

Advertisement

अस्पतालका विभिन्न ६ स्थानमा निर्माण गरिएको चार्जिङ स्टेशन एक कार्यक्रमका बीच रोट¥याक्ट क्लव अफ तिनाउ सिटीका अध्यक्ष अनुप पाण्डे, रोटरी क्लव अफ बुटवल साउथका अध्यक्ष प्रेम भुर्तेलले अस्पतालका अध्यक्ष सुर्य भटटराई, मेडिकल सुपरिटेण्डन डा. राजेन्द्र खनाललाई संयुक्त रुपमा हस्तान्तरण गरेका थिए ।

सो अवसरमा बोल्दै अस्पतालका अध्यक्ष सुर्य भटट्राईले चार्जिङ स्टेशन सामान्य लागेपनि यसको महत्व धेरै रहेको भन्दै यसलाई सुरक्षा प्रदान गर्दै जनताको सेवामा लगाउने बताए । उनले अस्पतालले आम नागरिकलाई सर्वसुलभ र गुणस्तरिय सेवाका लागि अघि बढेको भन्दै सामाजिक कार्य गर्ने रोट¥याक्ट क्लव अफ तिनाउ सिटी र रोटरी क्लव अफ बुटवल साउथले अस्पतालमा स्टेशन सहयोग गरेकोमा धन्यवाद दिए ।

रोट¥याक्ट क्लव अफ तिनाउ सिटीका अध्यक्ष अनुप पाण्डेले क्लवले सामाजिक उत्तरदायित्व अनुसार स्टेशन निर्माण गरेको बताए । रोटरी क्लव आफ बुटवल साउथका अध्यक्ष प्रेम भुर्तेलले अस्पतालमा अन्य सामाजिक कार्य आगामी दिनमा गर्ने प्रतिबद्धता जनाए । कार्यक्रममा रोटरी क्लव अफ बुटवल साउथका पुर्व अध्यक्ष लक्ष्मण ज्ञवाली, कार्यक्रम संयोजक अशोक ज्ञवाली लगाएतले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए । रोट¥याक्ट क्लव अफ तिनाउ सिटीका सचिव मनोरथ अर्यालको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एनसेलले माग्यो माफी, सडक विस्तारका क्रममा फाइबर काटिएकाे भनाइ विदेशी सामानकाे आयात खुले पनि अटो व्यवसायमा कर्जा सीमा नहटेको भन्दै व्यवसायीको विरोध ज्यास्मिन ओझाले दिइन् महिला आयोगमा ज्यान सुरक्षाको निवेदन स्ववियु निर्वाचनको तयारीमा त्रिवि सवारी दुर्घटना हुँदा एकजनाको मृत्यु, ११ घाइते बागमती प्रदेशसभामा प्रत्यक्षतर्फ ५ महिला विजयी, कूल ६६ मध्ये ६१ सिटमा पुरुष गण्डकी प्रदेशसभामा प्रत्यक्षतर्फ पुरुष सांसदकै बाहुल्यता, महिला न्यून कञ्चनपुरमा जंगली हात्तीको आतंक, अन्नबाली जोगाउन मुस्किल एमालेकाे सचिवालय बैठक शुक्रबार बस्ने आलै छ कोरोनाले बनाएको घाउ कृषि अर्थतन्त्रको विकासमा ज्यापु समुदायको भूमिका महत्वपूर्ण छ : प्रधानमन्त्री देउवा समानुपातिक सांसद चयनमा रास्वपाभित्र असन्तुष्टि कांग्रेसले बोलायो केन्द्रीय समिति बैठक दुई तिहाइ र बहुमतको कीर्तिमान कांग्रेसका नाममा सीमित तीन वर्षमा ३५० गर्भवती तथा सुत्केरीको हेलिकप्टरमार्फत उद्धार एक वर्षमा २४ हजार ५३८ सवारी दुर्घटना: २८८३ जनाको मृत्यु, ७२८२ घाइते १६ वर्षीय किशोरीमाथि जबरजस्ती करणी गरेको आरोपमा एक जना पक्राउ कर्णालीमा यस्ता छन् प्रदेशसभा सदस्यहरू भैरहवाको भीम अस्पतालमा सुधार : एमएसएस मूल्याङ्कनमा ८८ अंकसहित लुम्बिनीमा दोस्रो सुनकाे मूल्य एक लाख नजिक