२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रुपन्देही उद्योग संघको ४२ औं वार्षिक साधारण सभा आगामी मंसिर १५ गते हुने भएको छ । आफ्नो ४३ औं स्थापना दिवशको अवसर पारेर संघको ४२ औं बार्षिक साधारणसभा पनि सोही दिन सम्पन्न गर्ने निर्णय गरिएको संघका अध्यक्ष बाबुराम बोहोराले जानकारी गराए ।

संघको शनिवार बसेको ११ औं वोर्ड बैठकले आगामी मंसिर १५ गते ४३ औं स्थापना दिवश तथा संघको ४२ औं बार्षिक साधारण सभाको अवसरमा संघले प्रदान गर्दै आएको उत्कृष्ठ औद्योगिक पत्रकारिता पुरस्कार-२०७६ वितरण तथा उद्यमी सम्मान गर्ने कार्यक्रम रहेको संघका महासचिव जिवकान्त काफ्लेले बताए । यसैगरि स्थापना दिवशकै अवसरमा रक्तदान कार्यक्रम पनि गरिने जनाइएको छ । त्यसका लागि कार्यसमिति सदस्य अशोक कुवंरको संयोजकत्वमा एक उपसमिति गठन गरिएको छ ।

बैठकले साधारणसभामा प्रस्तुत गरीने संघको विधान संशोधन प्रस्ताव तयार गर्नका निम्ति संघका निर्वमान अध्यक्ष गणेशप्रसाद अधिकारीलाई संयोजकको जिम्मेवारी समेत प्रदान गरेको छ । कार्यक्रम राज्यले तय गरेको स्वाश्थ्य मापदण्डलाई पूर्ण रुपमा पालन गरि सम्पन्न गर्ने संघले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक