८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

परासी । पश्चिम नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादीहरुलाई पक्राउ गरीएकोे छ । जिल्ला अदालतबाट फैसला भएका बहुविवाह, चोरी, गाली बेईज्जती, लागु औषध, सवारी ज्यानका मुद्धाका फरार प्रतिवादीलाई पक्राउ गरीएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायव उपरीक्षक सुचना अधिकारी भोजराज पाण्डेयले जानकारी दिए ।

Advertisement

जिल्लाको पाल्हिनन्दन गाउँपालिकाबाट ५ जना र रामग्राम नगरपालिकाबाट २ जना गरी ७ जनालाई पक्राउ गरीएको डिएसपी पाण्डेयेले बताए । पाल्हिनन्दन गाउँपालिका वडा नम्बर ६ का बहुविवाह मुद्धाका फरार राजेश सिंहलाई ५ हजार जरिवाना र ११ महिना १४ दिन कारवाहीको फैसला भएको छ । यस्तै पाल्हिनन्दन ६ कै चोरी मुद्धाका फरार रोहित हरिजनलाई २ लाख ६५ हजार ९ सय जरिवाना सहित एक महिनाको कैद सजायको फैसला भएको छ ।

पाल्हिनन्दन ६ कै गाली बेईज्जती मुद्धाका फरार पारस भर, माधव भर र रोगी भरलाई २२ रुपैया जरिवाना सहित फैसला भएकोमा फरार भएका थिए । यस्तै रामग्राम नगरापलिका वडा नम्बर १६ का लागु औषध मुद्धाका फरार पन्नालाल यादवलाई ७ हजार ५ सय जरिवाना तोकिएको थियो ।

रामग्राम १६ कै सवारी ज्यान मुद्धाका फरार प्रमोद राजभर दुई हजार जरिवाना तोकिएको छ । फरार सातै जना प्रतिवादीलाई पक्राउ गरी कैद तथा जरिवाना भुक्तानीका लागि आज जिल्ला अदालतमा पठाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सुचना अधिकारी भोजराज पाण्डेयले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण ग्रामीण सडक : बर्खामा बन्द, हिउँदमा खुला यती एअरलाइन्सले सार्वजनिक गर्‍यो चाडपर्व लक्षित योजना मोटरसाइकल जुध्दा दुवै चालकको मृत्यु, एक जना घाइते भजनीका चार हजार बाढी पीडित घर फर्के पनि तीन हजार बढी अझैँ विस्थापित सिरियामा डुंगा दुर्घटना, ७७ बढी आप्रवासीको मृत्यु