८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

बुटवल । नेपाल रक्तदाता संघको भवन उद्घाटन भएको छ । संघको केन्द्रिय कार्यालयको रुपमा बुटवलमा निर्माण भएको भवनको आइतबार बुटवल उपमहानगरपालिका प्रमुख खेलराज पाण्डेयले एक कार्यक्रमका बीच उद्घाटन गरेका हुन् ।

Advertisement

संघका अध्यक्ष दयाबहादुर सिलवालको अध्यक्षता र उपमहानगर पालिकाका प्रमुख पाण्डेको प्रमुख आथित्यतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख जिल्ला अधिकारी भरतमणि पाण्डे र सडक डिभिजन कार्यालय बुटवलका प्रमुख जयलाल मरासिनी लगायतको सहभागित रहेको थियो ।

कार्यक्रममा बोल्दै उपमहानगरपलिकाका प्रमुख पाण्डेयले रक्तदाता संघले गरेको कामको प्रशंसा गर्दै उपमहानगरपालिकाले आवश्यक सहयोग गर्नका लागि तयार रहेको बताए । साथै संघको आफ्नै भवन भएपछि रक्तदान कार्यक्रमलाई अझ प्रभावकारी रुपमा अघि बढाउनका लागि आग्रह गरे । यस्तै प्रमुख जिल्ला अधिकारी भरतमणि पाण्डेले जिल्ला प्रशासनबाट गर्न मिल्ने सबै प्रकारको सहयोग गर्नका लागि आफू तयार रहेको बताए । साथै आफू संस्थासँग हातेमालो गरेर अघि बढ्ने बताए ।

संघका अध्यक्ष दयाबहादुर सिलवालले भवन निर्माणका लागि सहयोग गर्ने सबै सहयोगदाताहरुलाई धन्यवाद दिएका थिए । सहयोगदाताहरुले विश्वास गरेर गरेको सहयोगलाई खोर जान नदिने गरी संघले काम गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे । भवन उद्घाटन कार्यक्रममा संघले रक्तदान कार्यक्रम समेत गरेको थियो । संघले भवन निर्माण लागि उपाध्यक्ष लेखनाथ भण्डारीको संयोजकत्वमा ३ सदस्यीय समिति बनाएको थियो । समितिको सदस्यमा दिपक अधिकारी र प्रमेबहादुर सुनार रहेका थिए ।

सो कार्यक्रममा १० वर्षीया जिहाना सुनारले आफ्नो जन्म दिनको अबसरमा आफ्नो खुत्रुक्के फोरेर त्यसमा भएको ४ हजार रक्तदताहरुलाई जुसको लागि भन्दै सहयोग गरेकी थिइन् । कार्यक्रम संघका उपाध्यक्ष लेखनाथ भण्डारीको स्वागत र सचिव महेश खनालको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण