९ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 23, 2022

परासी । पुर्वी नवलपरासीको बिनयी त्रिबेणि गाउँपालिका वार्ड न ६ रानीनगर बजारमा गैँडा देखा परेको छ । रानीनगर बजारमा जडान गरेको सिसि टिभी क्यामेरामा बिहानको करिब ३ बजे तिर रानीनगरको पुल हुदै बजार तर्फ गैंडा प्रवेश गरेको देखिएको छ ।

क्यामेरामा कैद भएको गैँडा देखिएपछि रानीनगर बजार क्षेत्रका ब्यापारि र स्थानीयहरुमा एक किसिमको त्रास पैदा भएको स्थानीय गोबिन्द शर्माले बताएका छन् । स्थानीयको अनुसार सो गैंडा राष्ट्रिय निकुञ्ज या मध्यवर्ती बनबाट गाउँतिर आएको हुनु पर्ने अनुमान गरिएको छ ।

स्थानीयले बजार क्षेत्रको क्यामेरामा गैंडा देखेपछि ईलाका प्रहरी कार्यालय त्रिबेणिलाई खबर गरेको र स्थानीयको खबर पाउन साथ सो स्थान तर्फ प्रहरी गएर बुझ्दा अहिले गैँडा देखा नपरेको या अन्य स्थान तर्फ गइसकेको हुनु पर्ने ईलाका प्रहरी कार्यालय त्रिबेणिले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

क्यानडामा भीषण आँधीः ९ लाख घर विद्युतविहीन दलले छानेकालाई अस्वीकृत गर्दै मतदाता गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलमा जजीरा एयरसँग चरा ठोक्कियो, उडान हुन सकेन स्थानीय सरकार र छाडा पशु चौपाया व्यवस्थापनको मुद्दा मोबाइल एपबाटै यसरी भगाउनुहोस्, आफ्नो वरपरका लामखुट्टे मणिमुकुन्द क्लबले मनायो पाँचौ राष्ट्रिय भलिबल दिवस, तिलोत्तमामा दिप प्रज्वलन चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु, तीन गम्भीर घाइते बाघको आक्रमणबाट फूलकुमारीको मृत्यु पेट्रोलियम पदार्थमा १० रुपैयाँ, ग्यासमा २ सयले मूल्यवृद्धि तिलोत्तमामा कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दियो रेशम चौधरी जेलमा, रिहा माग्‍ने पार्टी बन्यो पहिलो बालेनको मत ४१ हजार कट्यो, सिंह स्थापितसँग मतान्तर बढाउँदै धरान उपहानगर मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्कराज राई निर्वाचित तिलोत्तमामा खाँणले अग्रता बढाउँदै, चापागाईँ भन्दा ३५७ मतले अगाडि स्थानीय निर्वाचन: एक समीक्षा बाबुराम भट्टराईको गृह प्रदेशको स्थानीय तह नेतृत्वमा जसपा शून्य रुपन्देहीमा पालिका प्रमुख हार्दा उपप्रमुखमा भने एमालेको बर्चश्व सकसमा नेपाली अर्थतन्त्र धारिलो हतियार प्रहार गरी बाबु-छोराको हत्या, तालिम प्राप्त कुकुरको सहयोगमा अनुसन्धान गरिँदै बिरामी बाेकेको एम्बुलेन्स दुर्घटना, तीन जना घाइते