२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । विश्व कीर्तिमानी युवा अर्पण शर्मालाई न्यू डायमण्ड स्पोर्ट्स क्लबले सम्मान गरेको छ । क्लबकी अध्यक्ष सुनकेशरी मालीको हातबाट अर्पण शर्मालाई सम्मान प्रदान गरिएको हो ।

स्मरण शक्तिमा गिनिज बुक अफ द वर्ल्ड रेकर्डमा नाम लेखाई देशको नाम विश्व सामु उच्च राख्न महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरेकोमा शर्मालाई सम्मान गरिएको हो । राष्ट्रिय स्तरका खेलाडीहरु जन्माई अनेकन पुरस्कार, सम्मान र मेडलहरु जितेको न्यू डायमण्ड स्पोर्ट्स क्लब एक सफल क्लबको रुपमा स्थापित भएको छ । सम्मान कार्यक्रममा शर्माले डेमो पनि देखाएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु