२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

सिटिजन लाईफ

बुटवल। सिटिजन लाईफ इन्स्योरेन्स क.लि.बुटवल शाखाले आफ्नो चौथो वार्षिकोत्सबको सु-अवसरमा बुटवलमा रक्तदान कार्यक्रम गरेको छ।कम्पनीले चौथो वार्षिकोत्सबको अवसरमा संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व निर्वाह गर्ने क्रममा आइतबार सिटिजन लाईफ इन्स्योरेन्स बुटवल शाखाले रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ।

Advertisement

कोरोना माहामारिको समयमा रगतको अभाव भएर कोहि कसैले अकालमा ज्यान गुमाउनु नपरोस् भन्ने उदेश्यका साथ रक्त सञ्चार केन्द्र बुटवलको सहकार्यमा ८० जनाले रक्तदान गरेको सिटिजन लाईफ इन्स्योरेन्स कम्पनी बुटवल शाखाका शाखा प्रमुख पुर्णचन्द्र सुवेदीले जानकारी दिए ।

कोरोना कहरका बिच रगतको अभाव भएको समयमा कम्पनिले गरेको रक्तदानले धेरैको ज्यान जोगाउन सकिने भन्दै यश कार्यका लागि सिटिजन प्रति आभारि भएको नेपाल रक्त सञ्चार केन्द्र बुटवलले जानकारी दिएको छ। रक्त सञ्चार केन्द्र बुटवलका अनुसार ८० युनिट रगत शंकलन भएकाे छ । जसमा सामाजिक अभियान्ता बुटवल शाखा प्रमुख पुर्णचन्द्र सुवेदीले ७० पटक रगत दिएकाे बताए।

उक्त कार्यक्रममा सिटिजन लाईफ इन्स्योरेन्स क.लि.मध्य र मध्यपश्चिम क्षेत्रका प्रमुख व्यवसाय अधिकृत सुनिल पोखरेल,बुटवल एरिया प्रमुख दुर्गाराज ढकाल ,भैरहवा एरिया प्रमुख नरेश सिक्देल ,बर्दघाट शाखा प्रमुख मनोज सुवेदी , बुटवल शाखा प्रमुख पुर्णचन्द्र सुवेदी,फर्साटिकर शाखा प्रमुख युवराज तिवारि,वेलवास शाखा प्रमुख योगेन्द्र रायमाझी एवम् यस कार्यक्रमका संयोजक बोम बहादुर थापा ज्यु र यस क्षेत्रका सम्पूर्ण लिडर्सहरुको सक्रियतामा सम्पन्न भएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत भरतपुरमा रेनु भन्दा विजय ४३ मतले अगाडि धनगढीमा मतान्तर बढाउँदै स्वतन्त्र उम्मेदवार हमाल दिल्लीको तापक्रम ४९ डिग्री सेल्सियस, सर्वसाधारणलाई घरभित्रै बस्न अनुरोध भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी आज ६ घण्टाको लागि नेपाल आउँदै बुटवलमा खेलराज पाण्डेय १८१४ मतले अघि तिलोत्तमामा एमालेको विजयी सुरुवात, गठबन्धनलाई हराउँदै वडा १ को अध्यक्षमा गिरी सैनामैना २ मा गठबन्धनलाई हराउँदै एमालेका कंडेल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस २०९ मतले पछाडी चितवनका २० वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कांग्रेस ९ र एमाले ६ वडामा विजयी पोखराको पहिलाे नतिजा : १ मा एमाले, २ मा कांग्रेस विजयी तिलोत्तमामा खाँण र चापागाईं बीच कडा प्रतिस्पर्धा जारी गौतमबुद्ध विमानस्थलमा पहिलाे अन्तर्राष्ट्रिय उडान, जजिरा एयरबेजको जहाज अवतरण बुटवल उपमहानगर-१९ मा प्यानलसहित एमाले विजयी लुम्बिनी प्रदेशसहित यी स्थानमा वर्षाकाे सम्भावना, भाेलि हावाहुरी चल्नसक्ने दाङको बङ्गलाचुलीमा गठबन्धन दल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस १६९ मतले पछाडी तिनाउमा गठबन्धनलाई हराउँदै बहुमत वडासहित एमालेको जित लुम्बिनी भ्रमणले नेपाल–भारत सम्बन्ध अझ मजबुत बनाउने छ : भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी