९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । अर्घाखाँचीको पाणिनी गाउँपालिका-४ पटौटीस्थित पटौटी स्वास्थ्य चौकीलाई अक्सिजन कन्सन्ट्रेटर हस्तान्तरण गरिएको छ  । अर्घाखाँची दिगो विकास केन्द्र काठमाडौंको सहयोग तथा नेपाली कांग्रेस पाणिनी-४ पटौटिको समन्वयमा उक्त अक्सिजन कन्सन्ट्रेटर शुक्रबार नेपाली कांग्रेसका महासमिति सदस्य द्वय डा. जयबहादुर टन्डन र डा. मुक्ति प्रसाद श्रेष्ठको आथित्यतामा हस्तान्तरण गरिएको हो ।

Advertisement

अस्पतालमा अक्सिजन कन्सन्ट्रेटर आए सँगै विरामीको उपचार तथा हेरचाहमा थप सेवा मिल्ने जनाईएको छ । कोरोना महामारीको यो विषम परिस्थितिमा अक्सिजनको अभावले कसैले ज्यान गुमाउन नपरोस् भन्ने उद्वेश्यले सहयोग गरेको डा. टन्डनले बताए । प्रदान गरिएको अक्सिजन कन्सन्ट्रेटरले वातावरणीय रुपमा नै अक्सिजन उत्पादन गर्ने भएकोले उपयोगको लागि अत्यन्तै सहज भएको डा. श्रेष्ठले बताए ।

कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका पूर्व महासमिति सदस्य तथा वरीष्ठ नेता श्याम नाथ काश्यप, नेपाली कांग्रेस वडा सभापति धर्मराज घिमिरे लगायत क्षेत्रीय प्रतिनिधि नारायण हरि घिमिरे, शालिकराम घिमिरे, विनोद घिमिरे, ठाकुर घिमिरे लगाएत पटौटीका सबै राजनैतिक दलहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो । उक्त सहयोग प्रदान गर्ने डा. जय बहादुर टण्डन र डा. मुक्ति श्रेष्ठलाई स्वास्थ्य चौकीको तर्फबाट अ.हे.ब चन्द्रमणी भट्टराईले धन्यवाद दिएका थिए ।

कार्यक्रम पाणिनी-४ का वडाध्यक्ष थानिश्वर घिमिरेको अध्यक्षता र स्वास्थ चौकीका सि. अ.हे.ब गणेश प्रसाद घिमिरेको सन्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड तीन तहकै निर्वाचनको तयारी थाल्न नेता कार्यकर्तालाई ओलीको निर्देशन सभामुख न्यायाधीश बने : ओली परमादेश त पाँचैजनाले गर्नुभएको थियो, किन एकजनाको राजीनामा माग्नुहुन्छ श्रीमान् ?: ओली