११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

तस्वीर : सामाजिक सञ्जालबाट

बुटवल । नेपाली कांग्रेस दैलेख दुल्लु नगरपालिका- ३ को वडा सभापतिमा १९ वर्षीया किशोरी निर्वाचित भएकी छन् । शुक्रबार सम्पन्न भएको अधिवेशनबाट १९ वर्षीया स्वस्तिकाकुमारी महत वडा सभापतिमा निर्वाचित भएकी हुन् ।

उनी नेपाली कांग्रेस दैलेखका पूर्व उपसभापति भुपेन्द्रजंङ्ग महतकी छोरी हुन् । भुपेन्द्रजंङ्गको दुई वर्षअघि मृत्यु भएको थियो।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी फेरी आन्दोलनमा, माग पुरा नभएको गुनासो २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी नेपालमा थपिए १ हजार २८२ कोरोना संक्रमित, ७ जनाको मृत्यु बुटवलमा दशैं सस्तो बजार मध्य भोटेकोशीको आइपीओ बाँडफाँट दक्षिण कोरियामा कोरोना भाइरसले पुनः महामारीको रुप लियो सुरु भएन विद्युतीकरण सुस्ताएको पर्यटन व्यवसाय जुरमुराउँदै टिपरको ठक्करबाट बोलेरो चालकको मृत्यु लुम्बिनीको नेपालगन्ज उपमहानगर बैठकमा लफडा, एक घाइते फार्मेसी संघ, लुम्बिनी प्रदेशद्वारा शुभकामना तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम फार्क विद्रोहीको आक्रमणमा पाँच जनाको मृत्यु भारतमा थप २६ हजार नयाँ सङ्क्रमित मल अनुदानमा वृद्धि बेँसी झर्न थाले भेडी गोठ