१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022


साउन १६,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । ‘घुम पाकुम घुम’ बोलको तीज भाकाबाट जब उनले आफ्नो गायन सुरु गरिन् थाहा थिएन की लाखौ दर्शक श्रोताले उनलाई चिन्ने छन् र माया गर्ने छन् । ‘साँगीतीक क्षेत्रमा ५ वर्षको यो छोटो अवधिमा नै यति धेरै दर्शक, श्रोताले चिन्नु हुनेछ र माया पाउनेछु भन्ने मलाई पनि लागेको थिएन ।’–ग्लोबल आवाजसँगको कुराकानीमा बताइन् गायीका शीलु भट्टराई ‘उर्मिला’ले । गएको वर्ष बालुमै बोलको तीज भाकाले दर्शक स्रोतालाई उफार्नु उफारेकी शिलुले यो वर्षको तीजमा पनि नयाँ भाका ल्याएकी छिन् ।

साँगीतीक यात्राको छोटो अवधिमा नै ४ दर्जन बढी तीज भाका तथा दर्जनौं लोक तथा दोहोरी गीतमा आवाज पश्केकी शिलुको ‘ल्याप्चे’ ले उत्साहजनक भ्यूअर्स बटुल्न सफल भएको छ । चर्चीत गायक खुमन अधिकारीको शब्द संगीत र स्वर रहेको नयाँ तीज भाका ल्याप्चेले गीत रिलिज भएको दुई हप्तामा नै एक लाख ८० हजार बढी यूटुभ भ्यूअर्स पाएको छ । मालाश्री स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको गीतलाई विनोद पराजुलीले संगीत संयोजन तथा खडक बाजुरालीले मिक्सिङ गरेका हुन् ।

तिर्सना म्यूजिक प्रा.लि.को प्रस्तुती रहेको यो गीतमा महेन्द्र गौतम र अनु पराजुलीको नृत्य रहेको छ । राजेश घिमिरेले छायाँकन गरेको यो गीतलाई प्रकाश भट्टले निर्देशन तथा कोरियोग्राफ गरेका हुन् । साई भिजन प्रा.लि.ले दृश्य निर्माण तथा विष्णु शर्माले सम्पादन गरेका हुन् । नजिकिँदै गरेको तीजसँगै दर्शक श्रोताको माया बटुली रहेकी शिलुले यो वर्षको तीज भाकाले १० लाख बढी भ्युअर्स पाउने अपेक्षा गरेकी छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा पौडि खेल्ने क्रममा डुबेर दुई बालकको मृत्यु दशैंमा किन घुम्ने कर्णाली ? जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य