१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

कपिलबस्तु । मायादेवी गाउँपालिका वडा न २ अभिराव स्थित अभिराव मनखोरिया भित्री कच्ची सडक खण्डबाट प्रहरीले अवैध माछा नियन्त्रणमा लिई नष्ट गरेको छ । भारतबाट नेपालतर्फ बोरामा ल्याउँदै गरेको अवस्थामा प्रहरी टोलीलाई देखेर बोरा सोही स्थानमा छाडी माछा ल्याउने फरार भएका थिए ।

उक्त बोरा खोली हेर्दा करिब ४० हजार पर्ने अन्दाजी १२० के.जी. विभिन्न जातका मृत माछा रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको हो । उक्त माछा बरामद गरी राजनीतिक दलका प्रतिनिधिहरु, स्थानीय व्यक्तिहरु र जिल्ला प्रशासन कार्यालयका प्रतिनिधिहरूको उपस्थितिमा जिल्ला प्रहरी कार्यालयको कम्पाउण्डको खाली जग्गामा खाडल खनेर माछाहरु नष्ट गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अनलाइन सञ्चार माध्यमको संख्या ३ हजार ७०३, सूचीकरण अद्यावधिक गर्न काउन्सिलको सूचना भैरहवामा अन्तर–विद्यालय क्रिकेट प्रतियोगिता सुरु रुपन्देहीमा घर बनाईदिने प्रलोभनमा लाखौँ ठगि गरी फरार प्रतिनिधिसभाका १६५ मध्ये १६४ स्थानको परिणाम सार्वजनिक राजधानी तत्काल दाङ नसार्न एमालेबाट निर्वाचित रुपन्देहीका ४ सांसदको माग सुकुम्बासी व्यवस्थापनबारे अध्ययन गर्न समिति गठन कहिले हुन्छ निर्वाचन आचारसंहिता फुकुवा ? बुटवलमा बसको ठक्करबाट १५ महिनाका बालकको मृत्यु विश्वका आधा प्रजातान्त्रिक देश पतनमाः अध्ययन जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक जना पक्राउ घाँटी रेटेर महिलाको हत्या गरेको आरोपमा प्रहरी जवान पक्राउ कांग्रेस प्रवक्ता महत किन भेट्दैछन् नेताहरूलाई ? कम्युनिस्टविनै बहुमतको सरकार बन्छ ? यस्तो छ सम्भावना बुटवलबाट मुख्यमन्त्रीले मन्त्रालय दाङ सार्न थालेपछि दलहरुको बिरोध कोलम्बियामा सरकार र विद्रोही समूहबीच वार्ताः सहमतिनजिक पुगेको राष्ट्रपतिको भनाई दोलखा प्रदेश सभा (ख)मा एमालेका केसी विजयी शुभकामनासहित धनराजलाई पद्माको सुझाब : ‘आगामी दिनमा तपाईबाट लोकतन्त्र अपहरित नहोस्’ माया लुहारका हत्या आरोपित सशस्त्र प्रहरी जवान पक्राउ मित्रपार्कमा खानेपानीको पाइपलाइन बिछ्याउन सडकमै खाल्डो, सवारी आवागमन प्रभावित पूर्वप्रहरीका सन्तानलाई विद्यालय र प्रहरी भर्ना छनोटमा प्राथमिकता दिइने