२१ मंसिर २०७८, मंगलवार

Dec 7, 2021


भैरहवा । भैरहवामा क्रियाशिल उद्योग र ब्यपार संगठन तथा सहकारीहरुले भैरहवा स्थित भिम अस्पताललाई अक्सिजन सिलिण्डर र फ्लोमिटर प्रदान गरेका छन् ।

Advertisement

अक्सिजनकै अभावमा कसैको ज्यान नजाओस भन्ने उद्देश्यले जिल्ला स्थित सरकारी अस्पताललाई अक्सिजन सिलिण्डर र फ्लोमिटर प्रदान गरिएको सिद्धार्थ उद्योग बाणिज्य संघका कार्यवाहक अध्यक्ष ठाकुर कुमार श्रेष्ठले जानकारी दिए । अहिले कोभिड महामारीलाई हेर्दै स्वतःस्फूर्त रुपमा उक्त सामाग्री प्रदान गरिएको श्रेष्ठले बताए ।

प्रदान गरिएको सामाग्री मध्ये सिद्धार्थ उद्योग बाणिज्य संघले २५ थान सिलिण्डर, उद्योग ब्यापार संगठन रुपन्देही २५ थान सिलिण्डर, जनउत्थान सहकारी संस्था लिमिटेडले ३० थान फ्लोमिटर र दर्शन सहकारी संस्था लिमिटेडले २० थान फ्लोमिटर सहयोग गरेको उद्योग ब्यापार संगठन रुपन्देहीका अध्यक्ष नारायण प्रसाद भण्डारीले बताए ।

उद्योग वाणिज्य संघद्वारा जरिवाना मिनहा गर्न अपिल

भैरहवा । उद्योग वाणिज्य संघले वर्तमान असहजतालाई हेर्दैै उद्योग ब्यवसायको राहतको लागी मूल्य अभिवृद्धि कर, अन्तशुल्कको मास्केवारी तथा कर र बिद्युत महशुल दाखिलाको समयावधि बिद्यमान अवस्था सहज नभएसम्मको लागी थप गर्न अपिल गरेको छ । संघका कार्यवाहक अध्यक्ष ठाकुर कुमार श्रेष्ठले प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै उक्त अवधिको जरिवाना मिनहाको ब्यवस्था गरि दिन सम्बन्धित निकायमा अपिल गरेका छन् ।

श्रेष्ठद्वारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तीमा सरकारको निर्णय अनुसार सबै ब्यवसायीहरुले आफ्नो ब्यवसायीक प्रतिष्ठानहरु बन्द गरेर घरमै बसिरहेको उल्लेख गरेका छन् । यस्तो अवश्थामा कतिपय उद्योगी ब्यवसायी नै संक्रमणको कारण अस्पताल लगायत आईसोलेसनमा बसेको कारण उद्योग ब्यवसाय ठप्प रहेको र जोखिमको कारण आर्थिक गतिविधिमा गिरावट आएको श्रेष्ठको भनाई छ । यस्तो अवश्थामा आयात निर्यातमा समेत असहजता देखिएकोले बिभिन्न कर तथा राजस्व दाखिलाको समयावधि सहज नभए सम्मको लागी थप गर्न संघले अपिल गर्दै विज्ञप्ती जारी गरेको जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राप्रपालाई ज्ञानेन्द्र शाहको भजनमण्डली बनाउन दिन्नँ : कमल थापा तीन जोनका लागि रु पाँच करोड विनियोजन न्यानो घर निर्माणमा आर्थिक अभाव कमल थापालाई पार्टी फुटाउन पाथीभारा देवीको कसम बाधक ! कांग्रेस महाधिवेशन : १३ पदाधिकारीसहित एक सय ३४ जना निर्वाचनबाट चुनिँदै नारायणी नदी तटबन्धनका लागि पाँच अर्ब जुटाइँदै, भरतपुर महानगरको सक्रियता मकवानपुरमा कोरोना विरुद्धको खोप लगाएकी महिलाको मृत्यु ओली भेट्न बालकोट जाँदै बारका पदाधिकारी, प्रधानन्यायाधीश हटाउन अनुरोध गर्ने प्रधानमनन्त्री कप प्रदेशस्तरीय टि २० : आज सिरहा र महाेत्तरी तथा सर्लाही र बाराबीच भिडन्त टर्कीमा कोरोनाको सङ्क्रमण बढ्दै, एकै दिनमा २० हजारमा संक्रमण खोप लगाएकी महिलाको कोरोनाबाट मृत्यु कांग्रेस महाधिवेशन : पदाधिकारी र केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने संख्या बढ्यो जातीय दंगामा परी ४८ जनाको ज्यान गयो घरेलु हिंसाका उजुरी मिलापत्रमै सीमित : २४ उजुरी पर्दा १८ मा मिलापत्र ! काठमाडौं र ललितपुरका कांग्रेस सभापतिलाई दायाँ-बायाँ राखेर प्रकाशमानले खोले सम्पर्क कार्यालय रुपन्देहीमा २५ हजार सदस्यलाई आवद्ध गर्ने अनेरास्ववियूको अभियान मणिउजेशद्वारा असहाय बालबालिकालाई सहयोग राेहिंज्याँ मुसलमानले किन मागे फेसबुकसँग १५० अर्ब डलर क्षतिपूर्ति ? विजयीको तीन दिनमा लिङ्देनलाई बधाई दिए रवीन्द्र मिश्रले, राप्रपासँग विचार मिलेकाे हाे ? जन्ती बस दुर्घटना : घाइते एक जनाकाे मृत्यु