२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपाल शान्तिको युगमा प्रवेश गरेको बताएका छन् । मुलुकमा अव हिंसात्मक आन्दोलन र त्यस अनुसारको कार्यदिशा अबलम्बन नगर्ने बताउँदै उनले देश शान्ति युगमा प्रवेश गरेको बताएका हुन् ।

नेपाल सरकार र नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी बीच भएको ३ बुँदे सहमती पत्रमा हस्तार कार्यक्रममा संवोधन गर्दै उनले शान्ति प्रक्रियामा आएकोप्रति महासचिव विप्लवलाई बधाईसमेत ज्ञापन गरे ।नेपाल सरकारसँगको वार्ता सफल भएसँगै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको सफल ल्याण्डिङ भएको उल्लेख गरे ।

वार्ता सफल हुनुलाई उनले ऐतिहासिक दिनका रुपमा लिएका छन् । यसैगरी उनले पक्राउ परेका विप्लव नेतृत्का नेता कार्यकताहरुलाई छुटाउने क्रम सुरु भएको जानकारी गराउँदै केही मुद्दामामिला भएपनि मिलाउने बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक रवि लामिछानेविरुद्ध निर्वाचन आयोगमा फेरी अर्को उजुरी