२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

बुटवल । मिस डायमण्ड नेपाल –२०२१ को उपाधि सरोज न्यौपानेले जितेकी छन् । शनिबार सम्पन्न फाइनलमा १२ जना प्रतिष्पर्धीलाई पछि पार्दै उनले सो उपाधि जितेकी हुन् । उपाधिसँगै उनले नगद रु २० हजार लगाएत विभिन्न मायाको चिनोहरु प्राप्त गरेकी छन् । त्यसैगरी जिज्ञासा चौधरी उपविजेता,मिस रेन्बो बन्न सफल भएकी छन् । उनले उपाधिसँगै नगद रु १५ हजार र मायाको चिनो प्राप्त गरेकी छन् ।

Advertisement

त्यस्तै रिजन मगर मिस क्रिष्टल र सायरा गुरुङ मिस एम्बेसडर बन्न सफल भएकी छन् । उनीहरुले उपाधिसँगै क्रमशः नगद रु १०-१० हजार र मायाको चिनो प्राप्त गरेका छन् । प्रतियोगितामा मुस्कान क्षेत्री अर्गानाइजर च्वाइस , मिस देवा बन्न सफल भएकी छन् । ‘सिंगल बट स्ट्रङ्ग’ अर्थात् एकल तर, सशक्त भन्ने मूल नारासहति साहसी कदम नेपालको आयोजना,तिलोत्तमा नगरपालिकाको मुख्य प्रायोजनमा आयोजित प्रतियोगितामा विभिन्न चरणमा उत्कृष्ट प्रस्तुती र सोधिएका प्रश्नको उत्कृष्ट जवाफ दिई न्यौपाने विजेता बन्न सफल भएकी हुन् ।

प्रतियोगितामा रुपन्देही,नवलपरासी,कपिलबस्तु ,चितवन,तनहुँ,दाङ्ग, झापा लगाएतका जिल्लाका समलिङ्गी तथा तेस्रोलिङ्गीहरुको सहभागिता रहेको प्रतियोगिताकी संयोजक अनु अनमोलले बताइन् । प्रतियोगितामा साहसी कदम नेपालका सचिव तथा पूर्व मिस डायमण्ड नेपाल रेशम न्यौपाने ( रेष्मा डार्लिङले ) बताए । प्रतियोगितामा रेखा थापाले सिनियर इभेण्ट अर्गनाइजर र मदन नेपालीले डान्स कोरियोग्राफरको भूमिका निर्वाह गरेका थिए ।

तिलोत्तमा स्थित मणिग्राम पार्टी प्यालेसमा सम्पन्न ग्राण्ड फिनाले साहसी कदम, नेपालकी अध्यक्ष आनिक राना , तिलोत्तमा नगरपालिका प्रमुख बासुदेव घिमिरेको प्रमुख आतिथ्यता र सञ्चारकर्मी सुमन श्रेष्ठको सञ्चालनमा भएको थियो । फिनालेमा नगर उपप्रमुख जागेश्वरी चौधरी , वातावरण तथा सरसफाई समितिका सदस्य नेत्रलाल बन, वार्ड नं.५ की जनप्रतिनिधि अरुणा राना ,सामाजिक विकास मनत्रालय सामाजिक विकास शाखाकी शारदा बस्याल लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतियोगिताको फिनालेमा ब्लू डायमण्ड सोसाइटीकी सभापति पिंकी गुरुङ,पत्रकारद्वय निरु गौतम र कपिल ज्ञवाली, डाक्टर शक्ति बस्नेत,मधु ज्ञवाली,हेमा न्यौपाने र रिंकु वाग्लेले निर्णायकको भूमिका निर्वाह गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा हुने राम कथा ३ दिन पछि सर्यो : माघ २४ देखि प्रवचन, २१ गतेदेखि नै भण्डारा विरगाथाका सदस्यलाई सहकारी शिक्षा शहकारी सञ्चालकको मनपरीले बचतकर्ताको रकम जोखिममा वाट्सएपमा ‘नेपाली केटी’ एपको प्रयोग गरी लाखौ रकम ठगी गर्ने ८ जना पक्राउ माधव नेपाललाई भेट्न नारायणकाजी श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीको कार्यालयमा देशको अर्थतन्त्रमा सुधारको संकेत देखिएको छ : प्रधानमन्त्री लुम्बिनीबाट कुशिनगरसम्म बौद्धपरिपथ साईकल यात्रा शुरु बढ्दैछन् लागूऔषध दुर्व्यसनी शनिबार रुपन्देहीको तिलोत्तमामा रोटरीका सदस्य बीच ब्याडमिन्टन नेपाल एयरलाइन्सका टिकट अनलाइनबाटै काट्न सकिने शिक्षामा सुधारमार्फत् समृद्धिको जग बसाल्छौँ : प्रधानमन्त्री श्रममन्त्री अर्याल र मलेसियाका गृहमन्त्री नासुसनबीच भेटवार्ता गण्डकी प्रदेशसभाबाट दुईवटा अध्यादेश पारित पठान सफल हुँदा आमिर खान विस्थापित ! बैंकको चर्को ब्याजले बिस्थापित हुने अवस्थामा पुगेको ईट्टा व्यवसायीको चिन्ता कपिलवस्तुमा २१ लाखसहित तीन जना पक्राउ गाडी चलाउँदा चलाउँदै घनश्याम भुसाल बेहोस, सिभिल अस्पतालमा भर्ना सन्दीप लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वाेच्चको आदेश हेमन्त कान्छाको पिरतीमा विजय, निशा र चाहना सन्दिप लामिछानेलाई राष्ट्रिय टिममा राखेको विरोधमा सामाजिक सञ्जालमा