२५ श्रावण २०७९, बुधबार

Aug 10, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिकाको ६२ औं स्थापना दिवसो अवसरमा कर्मचारीहरु बीच आज विभिन्न प्रतियोगिताहरु भएका छन् । मेयर शिवराज सुवेदीको समुद्घाटन गरेको कार्यक्रमको पहिलो दिन आज पुरुषहरुमा सटफुट र उपमहानगरका विभिन्न उपशाखाहरु बीच भलिबल प्रतियोगिता भएको हो ।

नगर खेलकुमद बिकास समितीका अध्यक्ष नन्दु काउचाको अध्यक्षमा भएको कार्यक्रम अन्तरगत पुरुष सटफुट प्रतियोगितामा दिपक खत्री प्रथम, प्रकाश बिक दोश्रो र खेमानन्द दुवे तेश्रो भएका छन् । यसैगरी पुरुष घैटोफोरमा कमल पुरी बिजेता बनेका छन् । उपमहानगरपालिकाका बिभिन्न महाशाखाहरु र जनप्रतिनिधि बीचको भलिबलमा बृत व्यवस्थापन महाशाखा विजयी भएको छ । यसैगरी महिला जनप्रतिनिधि र महिला कर्मचारी बीच भएको भलिबल प्रतियोगितामा महिला जनप्रतिनिधिहरुको टोली बिजयी भएको छ । दिवसको अवसरमा भोलि फागुन ३ गते बुटवलमा विशेष कार्यक्रमको आयोजना गरिएको छ ।

महिला घैटाे फाेर बिजेता कल्पना भट्टराई र महिला म्युजिकल चियरमा सुश्मा बश्यालले जितेकि थिइन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुसुन्डामा भाषा संरक्षणकै चिन्ता चीनमा देखियो जनाबरबाट मानिसमा सर्ने नयाँ भाइरस लुम्बिनीमा दुई स्थानसहित सबै प्रदेशबाट स्मार्ट लाइसेन्स छपाइको तयारी आज र भोलि देशका केही स्थानमा हुन सक्छ भारी वर्षा नितिश कुमारले बिहारमा आज पुनः मुख्यमन्त्रीको सपथ लिँदै नेपालले केन्यासंग टी २० र एकदिवसीय शृंखला खेल्ने मोटरसाइकल चोरी गर्ने गिरोहका ६ जना पक्राउ मतदाता नामावलीमा दाबी बिरोधका लागि भदौ १२ देखि १९ गतेसम्मको अवधि बिदेशको कमाइले गाउँमा जग्गा किनेर बेसार खेती लामो समयदेखि प्रयोगविहिन लुम्बिनीका विद्युतीय गाडी दशैं अघिनै सञ्चालनमा आउने प्रहरी प्रशासनकै आडमा तस्करी : दिनभरि भण्डारण, रातभरि ढुवानी चौराहा–गोलपार्क सडकः निर्माणमा देखिएका अड्चन हटाउने निर्णय लुम्बिनी साँस्कृतिकमा मिलेन विवाद : भद्रगोल कार्यालय, मर्कामा सेवाग्राही बुटवलमा जग्गा नापजाँचको काम शुरु सदभावको प्रतिक मोर्हरम पर्व, धुमधामका साथ मनाईयो थप १०९० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रुपन्देहीमा लगातार ३ पटक जितेका विष्णु पौडेललाई यसपटक कति चूनौती ? डिभिजन वन अधिकृतसहित ७ जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा, २० लाख ४८ हजार बिगो दाबी ठेकेदारले ९ करोड बुझे, सडक निर्माण अलपत्र फोहोर बोक्ने साधनको तोडफोड जघन्य अपराध : बालेन साह