१६ असार २०७९, बिहीबार

Jun 30, 2022

भैरहवा । रुपन्देही क्रिकेट संघको भैरहवास्थित सिद्धार्थ रंगशालामा जारी नेपाल टेलिकम रुपन्देही सुपर लिग क्रिकेट प्रतियोगितामा शनिबार भएको डिभिजन बी अन्तर्गतको खेलमा बुटवल राइनोजले ज्ञानोदय क्रिकेट क्लबलाई २ रनले पराजित गर्दै जित निकालेको छ । टस जितेर ब्याटिङ गरेको बुटवलले निर्धारित ४३ ओभरको खेलमा ४१.५ ओभर खेल्दै सबै विकेट गुमाई १५० रन बनायो । उसका लागि आषिस लोहनीले ३६ र अब्दुल नसिमले २३ रन बनाए । बलिङमा ज्ञानोदयका सुवास विकेले ३ तथा करण विके र प्रशान्त अर्यालले समान २÷२ विकेट लिए ।

जवाफी ब्याटिङ गरेको ज्ञानोदयले ३५.१ बलमा सबै विकेट बनाई १४८ रन बनाउन सक्यो । उसका लागि महेश रानाले ४३ र मनिष पौडेल १९ रन बनाए पनि अन्य ब्याट्सम्यान नचल्दा २ रनले हार बेहोर्यो । बुटवलका ईश्वर खनालले ९ ओभर बलिङ गर्दै १ मेर्डन राखेर २४ रन खर्ची ५ विकेट लिए । उनी म्यान अफ द म्याचसमेत भए । यस्तै अब्दुल नसिमले ३ विकेट लिए । आइतबार सैनामैना क्रिकेट क्लब र प्रोफेसनल मास्टर्स ११ बीच प्रतिस्पर्धा हुने आयोजक संस्था रुपन्देही क्रिकेट संघका अध्यक्ष प्रशान्त विक्रम मल्लले जानकारी दिए ।

प्रतियोगिताको विजेता टिमले ८० हजार रुपैयाँ र ट्रफी तथा उपविजेताले ४० हजार रुपैयाँ र ट्रफी प्राप्त गर्नेछन् । यस्तै, म्यान अफ द सिरिजलाई १५ हजार, बेष्ट ब्याट्सम्यान, बेष्ट बलर र उदयीमान खेलाडीलाई ५/५ हजार तथा प्रत्येक दिनको म्यान अफ द म्याचलाई १ हजार रुपैयाँ प्रदान गरिने छ । नेपाल टेलिकम मुख्य प्रायोजक रहेको प्रतियोगिताको सहप्रायोजकमा विके ज्वेलर्स र सगरमाथा इन्स्योरेन्स छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कसरी लाग्छ हैजा ? यी हुन् लक्षण र रोकथामका उपाय सुनको मूल्य प्रतितोला तीन सय रुपैयाँले घट्यो दक्षिण कोरियामा २०२३ का लागि श्रमिकको तलब ५ प्रतिशतले वृद्धि सयपत्री हाइड्रोपावरको आईपीओ भर्ने समय थप ट्रक र मोटरसाइकल ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु राजस्थानमा धार्मिक तनावः मोदीलाई धम्की, इन्टरनेट सेवा बन्द रुपन्देहीको सैनामैनाका एक युवा मृत अवस्थामा फेला फुटबलर भरत र नवयुग एनएसी प्रतियोगिता खेल्न अमेरिका प्रस्थान डाइभर्सन निर्माणपछि खुल्यो पूर्व–पश्चिम राजमार्ग, कस्ताे छ अन्य सडककाे अवस्था ? मध्यअसारसम्म लुम्बिनीमा ३३ प्रतिशत मात्र रोपाईं आज पनि देशभर वर्षाको सम्भावना श्रीमान १० वर्ष वेपत्ता भए श्रीमतीलाई एकल भत्ता दिने प्रस्ताव रोटरी क्लब भैरहवाद्वारा तिलोत्तमास्थित विद्यापिठका विद्यार्थीलाई कम्प्युटर तथा झोला वितरण एमाले निकट युवा संघको धान राेपाइँमा कुटाकुट बुटवलमा जंगली च्याउ खाँदा ६ जना बिरामी, अवस्था गम्भीर असारे–१५ः ‘हिलोमा रमाउनेहरुको दाउ–१७’ काठमाडौंमा १४ जनामा हैजाको संक्रमण पुष्टि निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बनाउने बाटो खुला [सर्वोच्चको आदेशको पूर्णपाठसहित] ‘धान दिवस’ मनाइने नेपालमा विभिन्न देशबाट वर्षेनि भित्रिन्छ अर्बौंको धान चट्याङ लागेर एकैदिन ७ जनाको मृत्यु, ३ जना घाइते