२२ असार २०७९, बुधबार

Jul 6, 2022

बुटवल । सांगेतिक रियालिटी शो ‘बाइबाइ नेपाल स्टार’को उत्कृष्ट ६ मा पर्न सफल सिद्धान्त खड्कालाई बृज सिमेन्टले उनको सपनाको घर बनाइदिने भएको छ । नेपाल टेलिभिजनबाट प्रशारित रियालीटि शोमा उत्कृष्ट ५ बनेका सिद्धान्त इटहरी अडिसन राउण्डबाट प्रवेश गरेका थिए ।

आफ्नो संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तरगत पुष्पतारा केडिया सेवा फाउण्डेशनको सहकार्यमा वृज सिमेन्टले सिद्धान्तको घर बनाउन सहयोग गर्ने भएको हो । सहयोग प्रदान गर्दै बृज सिमेन्टले रियालिटी शोका निर्णायक, नेपाल टेलिभिजन तथा दर्शकहरुलाई धन्यवादसहित आभार व्यक्त गरेको छ । नेपाल स्टारको सुटिङ्ग स्थलमा नै उपस्थित भई वृज सिमेन्ट इण्डष्ट्रीज प्रा.लि. का कार्यकारी निर्देशक मोहित केडियाले सहयोगको घोषणा गरेका छन् । कार्यकारी निर्देशक केडियाले नेपाल स्टार जस्तो लोकप्रिय कार्यक्रम सञ्चालन गरी वृज सिमेन्टलाई स्थान दिएको बताउँदै धन्यवाद ज्ञापन गरे । केडियाले नेपाल स्टारमा देशभरबाट अडिसन राउण्डदेखि छानिएर अहिले अन्तिम प्रतिस्र्पधा गरिरहेका उमेद्वारहरुलाई शुभकामना व्यक्त गरे ।

वृज सिमेन्टले नेपाल स्टारको ‘पावर सेगमेन्ट’ मा प्रायोजन गर्दै आएको छ । टप टेनदेखि सहभागीहरुको हौसला बढाउन ‘एक्सपर्ट अफ दि डे’ को घोषणा गर्दै प्रा.लि.ले यो श्रृङ्खला अन्तिम प्रतिस्र्पधासम्म रहने जानकारी गराएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भारत र कुवेतमा महिला बेचबिखन गर्ने कार्यमा संलग्न तीन जना पक्राउ दाङको तुलसीपुर पूर्णखोप सुनिश्चिता उपमहानगर कोरोना संक्रमण बढ्यो, बधुबार थपिए ११३ संक्रमित दार्चुलामा तुइनबाट खसेर किशोर बेपत्ता तुलसीपुरको फोहोरबाट प्राङ्गारिक मल उत्पादनको तयारी भारत र कुवेतमा महिला बेचबिखन गर्ने कार्यमा संलग्न तीन जना पक्राउ प्रदेश र प्रतिनिधिसभाको निर्वाचन गर्न १० अर्ब खर्च हुने मंसिर २ मा एकै चरणमा प्रदेश र प्रतिनिधिसभाका निर्वाचन गर्न सिफारिस भात पकाउन नेपालीले वर्षेनी किन्छन् ५१ करोडभन्दा बढीको राइस कुकर मैले सीसीटिभीको फुटेज डिलिट गरेको छैन, यसको ज्ञान पनि छैन : शर्मा अर्थमन्त्री शर्माले दिए राजीनामा अर्थमन्त्री शर्माको भाषण एमालेद्वारा बहिस्कार बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते अर्थमन्त्री शर्माले राजीनामा नदिएसम्म उनको कुरा सुन्दैनौं : भट्टराई यु-२० टिममा स्थान बनाउन डेनमार्कदेखि काठमाडौंसम्मकाे यात्रा अर्थमन्त्रीमाथि छानबिन गर्न ११ सदस्यीय संसदीय समिति गठन जोनसनलाई एकपछि अर्को झट्का, थप दुई मन्त्रीले दिए राजीनामा ४४ वर्षअघि लेखिएको मेसेज फेला परेपछि… असार २६ गते सार्वजनिक विदा चौधरी ग्रुपको स्पष्टीकरणः बजेट निमार्णमा हाम्रो कुनै संलग्नता छैन, छानबिन होस्