२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

पेरिस । बेलायतमा फेला परेको नयाँ संस्करणको थप संक्रामक कोरोना भाइरसको पहिलो केस फ्रान्समा पनि भेटिएको अधिकारीहरुले पुष्टि गरेका छन् ।फ्रान्सको स्वास्थ्य मन्त्रालयले नयाँ प्रकारको संक्रमण पुष्टि भएका व्यक्ति गत डिसेम्बर १९ मा लण्डनबाट फ्रान्स आएको जनाएको छ ।

संक्रमित व्यक्ति लक्षण विहिन रहेको र हालै सेल्फ आइसोलेसनमा रहेको पनि बताइएको छ ।बेलायतमा कोरोना भाइरसको नयाँ संस्करण देखिएपछि दर्जनौं मुलुकहरुले यात्रा प्रतिबन्ध गरेका थिए ।-ntvonline

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह