२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । दुबै मृगौला फेल भएका ३० वर्षिय लाल बहादुर बि.क.लाई युवा नेता प्रदिप घर्ति मगरले आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा खाद्यान्य सहयोग गरेका छन् । पीडित लाल बहादुर गुल्मी चन्द्रकोट ७ रुपाकोट स्थायी घर भइ बुटवलको देवीनगरमा बस्दै आएका छन् ।

Advertisement

बि.क.को विगत ५ वर्ष अघि मृगौला फेल भई बिगत ३ वर्षदेखि सिद्धर्थ नगर सिटि हस्पिटल बुटवलमा डाइलासिस गर्दै आएका छन् ।उनको परिवारमा श्रीमती र एक छोरी रहेकी छन् । परिवारको मुख्य व्यक्ति नै बिरामी भएपछी आफ्नो जीविकोपार्जन नै कठिन भएको श्रीमतीले बताइन । उनीहरुलाई नजिकबाट सहयोग गर्दै आइरहेका छिमेकी तानसेन नगरपालिका वार्ड नम्बर १० का उम्मेदवार खुम बहादुर कार्कीले सहयोगी हातहरुलाई आग्रह गरि निरन्तर सहयोग गरेको बताए।

नेपाल मगर विद्यार्थी संघ लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष एवं नेपाल विद्यार्थी संघ बुटवल बहुमुखी क्याम्पस इकाई सचीव प्रदीप घर्ती मगरले जन्मदिनको अवसरमा केक काटेर जन्म दिन मनाउने खर्चले दुःखि पिडितलाई सहयोग गर्न अन्य सबैलाई आग्रह गरे । आफुले गरेको सहयोगले केहि हदसम्म भए पनि सहयोग पुग्ने र अरुका लागि प्रेरणाको स्रोत बन्न सक्ने बिश्वास व्यक्त गरे ।

कार्यक्रममा नेपाल विद्यार्थी संघ निबर्तमान केन्द्रिय उपाध्यक्ष तथा मगर बिधार्थी संघ पुर्ब केन्द्रिय वरिष्ठ उपाध्यक्ष प्रकाश राना मगर, नेपाली कांग्रेस जिल्ला सदस्य तथा प्रदेश सभा उम्मेदवार बिष्णु पोखरेल, नेपाल मगर बिद्यार्थी संघ पुर्व केन्द्रिय सचिव तेजु राना, नेपाल मगर बिद्यार्थी संघ केन्द्रिय सदस्य मनिष फाल मगर, नेपाल घरबाहल केन्द्रित सदस्य शिवराज पोख्रेल, युवा जागरण अभियान पाल्पा सचिव रमेश सारु र स्थानिय जनप्रतिनिधिहरु उपस्थित थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…