१० मंसिर २०७९, शनिबार

Nov 26, 2022

बुटवल । कपिलबस्तुमा विद्युत प्राधिकरणको गाडी बाढीले बगाउँदा १ जनाको मृत्यु भएको छ भने २ जना बेपत्ता भएको छन् । वाणगंगा नगरपालिका–७ मा कोइली खोलाले जिनुवाबाट विद्युत मर्मत गरी फर्कियोको बा १ ञ १०८९ नम्बरको गाडीलाई बुधबार बगाउँदा १ जनाको मृत्यु भएको हो।

सोही गाडीका चालक गुल्मीको रेसुङ्गा नगरपालिका–५ का ३५ वर्षीय माधव पाण्डेको मृत्यु भएको प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ भने विद्युत प्राधिकरण कपिलबस्तुका शाखा प्रमुख ५२ वर्षीय कृष्ण प्रसाद पौडेल र अर्घाखाँचीको सितगंगा नगरपालिका–१३ का ६२ वर्षीय जित बहादुर भाट क्षेत्री बेपत्ता भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

उक्त गाडीमा ६ जना रहेको र ३ जना पौडी खेलेर बँच्न सफल भएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पराजित उम्मेदवारको घरमा ढुंगामुढा र कुटपिट, दोषीमाथि कारवाहीको माग गर्दै सडक अवरुद्ध  रुपन्देही-३ मा गृहमन्त्री खाँणलाई पराजित गर्दै राप्रपाका बोहोरा विजयी माओवादी लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष बरालले दिए राजीनामा कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा स्वागत कार्यक्रम तिलोत्तमामा मंसिर १५ देखि औद्योगिक व्यापार मेला, २५ करोड बढी आर्थिक कारोबरको लक्ष्य रवि लामिछानेको चुनावी खर्च ११ लाख ८१ हजार गण्डकीमा सांसदः १५ जना ५० वर्ष मुनिका, ८ जनाले ६० नाघे पाका चिन्तामणी बाको जीत द्वन्द्वकालको पीडामा न्याय भानुभक्त ढकाललाई हराए सुनिल शर्माले, रेखा थापा तेस्रो पाँच वर्ष अघि ३६ सिट जितेको माओवादी १८ सिटमा सीमित, सुदूरपश्चिममा निल कांग्रेस नेता अजुर्ननरसिंह केसी नुवाकोटबाट निर्वाचित आवासीय भवनमा आगलागी, १० जनाको मृत्यु रुपन्देही-३ मा ८४ हजार ७४ मत गणना, दिपक बोहोराको अग्रता कायमै तराईमा हुस्सु लाग्न थाल्यो, सावधानी अपनाउन अनुरोध एमाले उपाध्यक्ष विष्णु पौडेल रुपन्देही-२ बाट निर्वाचित रुपन्देही-२ मा विष्णु पौडेलको अग्रता कायमै, ३ हजार ९१६ मत गन्न बाँकी जन्ती बोकेको जिप दुर्घटना आवश्यक परे गठबन्धन गर्ने रवि लामिछानेको भनाइ रुपन्देही-२ मा विहानदेखि अवरुद्ध मतगणना सुरू आगामि सरकारका आर्थिक चुनौती