२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

बुटवल । बुटवलमा शुक्रबार ४२ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । यो सँगै बुटवल उपमहानगरपालिकामा कोरोना संक्रमितको संख्या ६८६ पुगेको छ ।

शुक्रबार वडा नम्बर १ मा २ जना, २ मा १ जना, ३ मा ४ जना, ४ मा ४ जना, ६ मा २ जना, ७ मा २ जना, ८ मा ३ जना, ९ मा ५ जना, ११ मा ५ जना, १२ मा ४ जना, १३ मा ५ जना संक्रमित थपिएका छन् । शुक्रबार थपिएका संक्रमित मध्ये ५ जनाको वडा नखुलेको उपमहानगरले जनाएको छ । संक्रमित मध्ये ३७२ जना निको भएका छन भने ३१४ संक्रमित उपचाररत अवस्थामा रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कार्यकर्तालाई निर्वाचनमा होमिन नेकपा एकिकृतको आग्रह प्यूठान जीप दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या तीन पुग्यो रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन