१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

बुटवल । पाल्पाका क्रियाशिल पत्रकार भुवन रायमाझीलाई पत्नीशोक परेको छ । उनकी पत्नी भवानी कार्की रायमाझीको मंगलबार बिहान असमायिक निधन भएको हो। रैनादेवी गाउँपालिका छहरा–४ अमलावास पाल्पा आफ्नै घरमा विहान ३ :१५ मिनेट जाँदा उनको मृत्यु भएको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ ।

उनी लामो समयदेखि अस्वस्थ रहेकी थिइन् । उनकी एक छोरी छन् । मृतक भवानी रायमाझीको आजै गुल्मीको रिडीमा अन्त्येष्टि गरिएको छ । पत्नीशोकमा रहेका पत्रकार भुुवन रायमाझी स्थानीय मुुक्तिनाथ एफएमका स्टेशन म्यानेजर, एबिसि टेलिभिजन र बुद्धभूमि पत्रिकाका पाल्पा सम्वाददाता हुन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

डेंगुबाट थप दुई जनाको मृत्यु वनको संरक्षण र विकासमा चारपाला बुटवलमा सडकमा खुल्ला दुध बेच्न रोक ‘चाडपर्वको बेला सवारी दुर्घटना रोक्नको लागि सबै पक्ष सचेत हुनु पर्छ’ कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने