५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

नयाँ दिल्ली । अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हाले धोका दिएको आरोपमा मुद्दा दर्ता गरिएको छ । आरोपपत्र दायर भएको करिब एक वर्षपछि अन्तत मुरादाबादस्थित कटघर प्रहरी चौकीले उनी विरुद्ध मुद्दा दर्ता गरेको हो ।  इन्डिया फेसन एण्ड ब्यूटी अवार्ड नामक इभेन्ट कम्पनीका सञ्‍चालक प्रमोद शर्माले सोनाक्षीविरुद्ध गत वर्षमै उजुरी दिएका थिए । 

उनका अनुसार दिल्लीमा आयोजित एक कार्यक्रममा अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हाको प्रस्तुतीका लागि उनका म्यानेजरमार्फत सम्झौता गरिएको थियो । सम्झौता बमोजिम सोनाक्षीलाई करिब ३५ लाख एडभान्स पनि बुझाएको थियो ।  तर, अन्तिम समयमा सोनाक्षी कार्यक्रममा उपस्थित भइनन् र उनलाई बुझाएको पारिश्रमिक पनि फिर्ता नभएपछि शर्माले उजुरी दिएका थिए । 

उजुरी दिएको महिनौ बित्दा पनि कटघर प्रहरीले सुनुवाई नगरेपछि शर्माले पीएम, सीएम र अधिकारीहरुलाई बारम्बार ट्विट गर्न थालेपछि अन्तत कटघर प्रहरीले मुद्दा दर्ता गरेको हो । –नवभारत टाइम्स

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु