२४ माघ २०७९, मंगलवार

Feb 7, 2023

बुटवल । अर्घखाँची सिमेण्ट प्रा.लि.ले माथागढी गाउँपालिका ५ , धामिगा पाल्पाका २५० परिवारलाई राहत स्वरुप खाद्यान्न सहयोग गरेको छ । विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना रोकथाम र नियन्त्रणका लागि सरकारले गरेको लकडाउनबाट प्रभावित विपन्न परिवारलाई राहत प्रदान गर्ने उद्देश्यले सहयोग गरेको हो । साथै सो क्षेत्र सिमेण्टको खानी भएको क्षेत्र पनि हो । सो क्षेत्रको खानीबाट उद्योगलाई कच्चा पदार्थ हुने हुनाले सोही क्षेत्रका वासिन्दा संकटमा पर्दा सहयोग गर्नु उद्योगको दायित्व रहेको उद्योगका महाप्रबन्धक उद्धब बहादुर कार्कीले बताए ।

माथागढी गाउँपालिका वडा नं.५ का अध्यक्ष बेलबहादुर ढेंगामगरले संकटको समयमा जिविकोपार्जनको लागि अत्यावश्क खाद्यान्न सामग्री प्रदान गरेर स्थानीयलाई राहत प्रदान गर्दै उद्योगले दायित्व पूरा गरेको बताउँदै धन्यवाद प्रकट गरे । वडाको समन्वयमा सोमबार परिवार संख्याको आधारमा दाल, चामल, तेल, नून, सोयाबिन तथा हात धुने साबुन सहितका करिब १५ किलो खाद्य समाग्री भएको बोरा वितरण गरिएको कम्पनीको बजार प्रमुख निलकण्ठ खनालले बताए । सो क्षेत्रका अन्य विकट स्थानका विपन्न परिवारहरुको पनि तथ्यांक संकलन गरी राहत प्रदान अभियानलाई निरन्तरता दिइने खनालले बताए ।

रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिकामा रहेको उद्योगले यसअघि प्रदेश ५ सरकारले स्थापना गरेको कोरोना रोकथा, नियन्त्रण तथा राहत कोषमा रु ५१ लाख सहयोग गरेको छ । प्रदेशको कोषमा हालसम्मकै ठूलो सहयोग गर्ने उद्योग लगाएत सम्पूर्ण संघसंथामा अर्घखाँची सिमेण्ट अग्रपंतिमा रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक संघको अध्यक्षमा डा. अनिलबिक्रम कार्की निर्वाचित लुम्बिनीमा मोरारी वापूको कथा वाचन विवाद साम्य, चार बुँदे सहमतीसँगै वाचन शुरु अभिनेत्री निता ढुंगानाले सार्वजनिक गरिन् आफ्नो चलचित्रमा काम गर्ने भारतीय कलाकारको यस्ता तस्बिर बुटवल उपमहानगरस्तरीय चौथो राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताका लागि संयोजक र उप-समितिहरु गठन पूर्वसांसद कर्मा घलेको निधन ज्ञानगँगामा १६ वर्ष मुनिका अन्तर विद्यालय छात्र ब्याटमिन्टन मृत्युको आयु ! मणिमुकुन्द रनिङशिल्ड भलिबल : उद्घाटन खेलमा पर्वत र नवलपुर विजयी गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू भारतलाई हराउँदै नेपाल साफ यू-२० महिला च्याम्पियनसिपको फाइनलमा चुणामणि शर्माविरुद्ध ११ अर्ब हिनामिनाको मुद्दामा साक्षी झिकाउन आदेश शेरबहादुर देउवालाई विपक्षी दलको सुविधा नदिन माग गर्दै सर्वाेच्चमा रिट सेयर बजार ७६.६४ अंकले बढ्याे बिदा घटाउने तयारीमा सरकार तिलोत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा विज्ञान प्रदर्शनी टर्की भूकम्पमा परेका घानाका खेलाडी सम्पर्क‍विहीन मुखमा सर्प हालेर ‘स्टन्डवाजी’ गर्ने साँप उद्धारकर्मीको मृत्यु नाबालिका बलात्कार आरोपमा वडाध्यक्ष राजन श्रेष्ठ पुर्पक्षको लागि कारागार चलान टर्की भूकम्प : ३६ घन्टामा १०९ पराकम्प, तीनवटा ७.५ म्याग्निच्युडका काठमाडौंका मुख्य सडकमा बत्ती जडान गर्न महानगर र प्राधिकरणबीच सम्झौता