१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

भैरहवा । रुपन्देहीको सिद्धार्थनगर सुनचाँदी व्यवसायी संघले सिद्धार्थनगर नगरपालिकाकाे राहत काेषमा ३१ हजार ५ सय रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । नगरपालिकाका प्रमुख हरि अधिकारीलाई संंघका प्रथम उपाध्यक्ष सतितश कुमार काैशल (दिपक) ले आज नगरपालिकामा गएर उक्त रकम बराबरको चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

उपाध्यक्ष काैशलले बिश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरल (कोभिड-१९) नियन्त्रण तथा रोकथामका लागि सिद्दार्थ नगर सुनचाँदी व्यवसायी संंघ सिद्धार्थनगर नगरपालिकाकाे साथमा रहेकाे हुँदा नगरपालिकालाई सहयाेग गरेको बताए । साथै उनले सबै नगरबासीहरूलाई सचेता अपनाउन अनुराेध गर्दै लकडाउनकाे पुर्ण पालना गर्न सबैमा अपिल समेत गरेका छन्।

सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा वरिष्ठ सल्लाहकार प्रेम सेन्चुरी, संंघका द्वितीय उपाध्यक्ष राजन रसाईली, सचिव किस्मत बिक, सदस्यहरू किरण लाम्गादे, कुमार गहतराज, माेहन सेन्चुरी लगायतको उपस्थित रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु