२१ माघ २०७९, शनिबार

Feb 4, 2023

बुटवल । कोरोना आशंकामा आइसोलेशनमा रहेका अर्का एक जनाको मृत्युु भएको छ । कपिलवस्तु अस्पतालको आइसोलेशनमा उपचाररत एक बिरामीको मृत्यु भएको हो। सोमबार साँझ ८ बजे बिजय नगर गाउँपालिका-२ जलैयाका ३० वर्षीय गोवर्धन भरको मृत्यु भएको अस्पतालका मेडिकल सुपरीटेण्डेन डाक्टर किशोर बञ्जाडेले जानकारी दिए । कोरोना संक्रमणको आशंका गरिएका ति बिरामीको स्वाब परक्षीणका लागि आजनै संकलन गरिए पनि मँगलबार मात्रैै बुटवल ल्याउने तयारीमा रहेको थियो ।

उनी गम्भिर बिरामी परेपछि कोरोनाको आशंकामा चैत्र २१ गते कपिलवस्तु अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । उनको के कति कारणले मृत्यु भएको हो कपिलवस्तु अस्पतालले पुष्टि हुन बाँकी रहेको अस्पतालका डा. गणेश क्षेत्रीले ग्लोबल आवाजलाई बताए । स्मरण रहोस् ९ दिन अघि रुपन्देहीको बुटवल स्थित कोरोना विशेष अस्पतालमा सैनामैनाको एक युवाको मृत्यु भएको थियो । कोरोना शंकाकै आधारमा उपचाररत अवस्थामा उनको मृत्यु भएको थियो । अस्पतालका अनुसार उनको पनि स्वाब परीक्षणको रिपोर्ट नआउँदै मृत्यु भएको थियो । उनको रिपोर्ट अनुसार कोरोना संक्रमण नेगेटिभ बताइएप नि हालसम्म उनको शव सोही स्थानमा रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संघीयताको मर्म अनुसार काम गर्छु: मुख्यमन्त्री गिरी गुल्मी जिल्ला समाज युकेद्वारा अपाङ्ग असहायहरुलाई सहयोग बुटवलमा उपमहानगरहरुको राष्ट्रिय सम्मेलनको तयारी पुरा अर्थमन्त्री पौडेललाई नगर प्रमुख यादवको ध्यानाकर्षण, रामग्राम स्तुपको गुरुयोजना कार्यान्वयनमा ल्याउने प्रतिवद्धता सामुदायिक विद्यालयमा विद्यार्थी उपस्थिती बढाउन प्रति विद्यार्थी दैनिक दश रुपैयाँ रास्वपालाई गृह मन्त्रालय दिने नदिने वारेमा माओवादीले निर्णय लिदैँ गठबन्धनमा समस्या पछि बिपक्षी दल बोल्न थाले, माधव नेपालले प्रचण्ड सरकारको भविश्यमा प्रश्न उठाए राष्ट्रिय सहमतिबाट मात्र चुनौतीपूर्ण अवस्थालाई अवसरमा बदल्न सकिन्छः प्रधानमन्त्री बिपक्षी दलवाट राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष उम्मेदवार टुंगो लागेन, बैठक भोली पनि बस्ने जनताले महसुस गर्नेगरी स्वास्थ्य क्षेत्रमा सुधार हुनेछः स्वास्थ्य मन्त्री पाल्पामा सडक दुर्घटनामा परी आमा छोराको मृत्यु राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष चयनः बिपक्षी दलको बैठकवाट माधव नेपाल निस्किए प्रधानमन्त्री र एमाले अध्यक्ष ओलीबिच भेटवार्ता, उच्चस्तरीय संयन्त्रको बैठक अझै अनिर्णित लहिया, आइसीपी निर्माणको काम छिटो अगाडि बढाउने अर्थमन्त्री पौडेलको भनाई किसानले तरकारी फालेको घटनाप्रति प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण एक दिन एउटा प्रकाशसँग अर्को दिन अर्को प्रकाशसँग विवाह भएपछि… वडाले जग्गा लिजमा लिएर किसानलाई दिने लुम्बिनी प्रदेश सभाको छैठौं स्थापना दिवस आज मनाइँदै रुपन्देहीमा पूर्वाधार निर्माणसँगै दुर्घटना पनि बढ्यो, तिलोत्तमा सडकमा बढी दुर्घटना पटक-पटक स्थगित दुँदै आएको माओवादी स्थायी समिति बैठक अपरान्ह १ बजे बस्दै