९ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 23, 2022

बुटवल । गुल्मी मालिका गाउँपालिका ४ अर्खाबाङ्ग- रुपन्देही सम्पर्क समाजले जनचेतना अभियान अन्तर्गत निःशुल्क माक्स वितरण गरेको छ ।

सम्पर्क समाजले आइतबार बुटवलको ट्राफिक चोकमा विश्वभरी महामारिको रुपमा देखा परेको कोरोना भाइरस (कोभिड -१९)को नियन्त्रणमा नागरिकलाई सचेत गराउनका लागि भन्दै ५०० जनालाई मास्क वितरण गरेको सम्पर्क समाजका उपाध्यक्ष प्रेमबहादुर अर्यालले जानकारी दिए । नेपाल पनि कोरोना भाइरसको संक्रमणको उच्च जोखिममा रहेकाले रोकथाम गर्न नागरिकलाई सचेत गराउनका लागि मास्क वितरण गरिको समाजका अध्यक्ष विरेन्द्र अर्यालले बताए । आगमी दिनमा पनि कोरोना नियन्त्रण सम्बन्धी सचेतनामूलक कार्यक्रम गर्ने अध्यक्ष अर्यालले बताए ।

कार्यक्रममा समाजका अध्यक्ष विरेन्द्र अर्याल , उपाध्यक्ष प्रेमबहादुर अर्याल, सचिव उपेन्द्र अर्याल, सह– सचिव टेकराज रेग्मी, कोषाध्यक्ष राजेन्द्र अर्याल, सल्लाहकारहरु उमेश रेग्मी, पिताम्बर अर्याल र राजु अर्याल लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

माओवादीले जित्यो १२० पालिका प्रमुख १९९ पालिका प्रमुखमा एमालेका उम्मेदवार विजयी ३२० पालिका प्रमुखमा कांग्रेसको जित उपत्यकामा एकैदिन १७ सय ५२ चालकमाथि कारवाही, ८७ जना मापसे गरी सवारी चलाउने कपिलवस्तुमा दुईवटा मोटरसाइकल ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु स्वतन्त्र उम्मेदवारलाई जनताको हितमा काम गर्न सघाउनुपर्छ: महामन्त्री शर्मा अन्ततः अनुहार ढाकेरै समाचार पढ्न बाध्य भए अफगानी प्रस्तोता मौसम : हावाहुरीसहित वर्षाको सम्भावना क्यानडामा भीषण आँधीः ९ लाख घर विद्युतविहीन दलले छानेकालाई अस्वीकृत गर्दै मतदाता गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलमा जजीरा एयरसँग चरा ठोक्कियो, उडान हुन सकेन स्थानीय सरकार र छाडा पशु चौपाया व्यवस्थापनको मुद्दा मोबाइल एपबाटै यसरी भगाउनुहोस्, आफ्नो वरपरका लामखुट्टे मणिमुकुन्द क्लबले मनायो पाँचौ राष्ट्रिय भलिबल दिवस, तिलोत्तमामा दिप प्रज्वलन चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु, तीन गम्भीर घाइते बाघको आक्रमणबाट फूलकुमारीको मृत्यु पेट्रोलियम पदार्थमा १० रुपैयाँ, ग्यासमा २ सयले मूल्यवृद्धि तिलोत्तमामा कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दियो रेशम चौधरी जेलमा, रिहा माग्‍ने पार्टी बन्यो पहिलो बालेनको मत ४१ हजार कट्यो, सिंह स्थापितसँग मतान्तर बढाउँदै