१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । होराइन जिबिएस स्कुल ड्राइभरटोलमा विद्यार्थीहरूबिच डान्स आइकन र ट्यालेन्ट हन्ट सम्पन्न भएको छ । विभिन्न दुई चरणमा प्रतियोगिता गरिएको थियो । पहिलो चरणमा कक्षा नर्सरीदेखि कक्षा तिनसम्मका विद्यार्थीहरूबिच किड्स ट्यालेन्ट हन्ट प्रतियोगिता गरिएको छ भने दोस्रो चरणमा कक्षा चारदेखि कक्षा नौसम्मका विद्यार्थीहरूबिच डान्स आइकन प्रतियोगिता भएको हो ।

Advertisement

कक्षा नर्सरीदेखि कक्षा ३ सम्मको ट्यालेन्ट हन्टमा विद्यार्थीहरूबिच भएको प्रतियोगितामा कक्षा दुईबाट ब्लु सेक्सनका आस्थिका थापा प्रथम भएकी छन् । त्यस्तै कक्षा ३ बाट एल्लो सेक्सनका सोनिया खरेल द्वितीय र कक्षा एकबाट ब्लु सेक्सनकै कञ्चन पचभैयाको समुहबाट कञ्चन पचभैया, आएसा केसी, इभा पोखरेल, आयुसा पाठक र काभ्या बस्याल तृतीय भएका छन् ।

त्यसैगरी कक्षा चारदेखि कक्षा नौँसम्मको डान्स आइकनमा प्रतियोगितामा कक्षा छबाट एल्लो सेक्सनका रिजन खरेल प्रथम भएका छन् । त्यस्तै कक्षा आठबाट ग्रिन सेक्सनका नेहा कडेल द्वितीय र कक्षा पाँचबाट ग्रिन सेक्सनकै सुरभी खड्का तृतीय भएको विद्यालयले जनाएको छ ।

विद्यार्थीमा भएको कला तथा प्रतिभालाई पहिचान गरी उजागर गर्ने उद्देश्यले सञ्चालन गरिएको कार्यक्रममा विद्यार्थीहरूले गायन , नृत्यलगायतका आफ्ना विभिन्न प्रतिभा प्रस्तुत गरेका गरेको अतिरिक्त क्रियाकलाप संयोजक जीवन मल्लले जानकारी दिए ।

तिलोत्तमा नगरपालिका वडा न। १ का वडा अध्यक्ष फर्सुराम गिरीको प्रमुख अतिथ्यता रहेको कार्यक्रमको सञ्चालन संगीत शिक्षक सुशील आचार्य र टेक बहादुर महतले गरेका थिए । भने कार्यक्रममा विद्यालयका प्राचार्य गोपाल प्रसाद आचार्यको अध्यक्षता रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड