१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । तिलाेत्तमा ११ स्थित ढाक्रेबास खेल मैदानमा गत मंसिर १६ गतेबाट सुरू भएकाे प्रथम टाेलस्तरीय पुरूष र महिला सेभेन ए साइड नकआउट फुटबल प्रतियोगिता २०७९ अन्तर्गत शुक्रबार सेमिफाइनलका विभिन्न खेलहरू सम्पन्न भएका छन् ।
युवा तथा खेलकुद विकास समिति तिलाेत्तमा ११ काे अायाेजनामा सुरू भएकाे साे खेलमा शुक्रबार पुरूष र महिलातर्फ सेमिफाइनलका दुई खेल सम्पन्न भएका छन् ।

Advertisement

टाेलमा रहेका युवालाई खेलप्रति जागरुक गराउने उदेश्यले सञ्चालन भएकाे साे प्रतियोगितामा महिलातर्फ ७ समूहले प्रतिष्पर्धा गरेकाे आयाेजकले जनाएकाे छ । त्यसैगरी पुरूषतर्फकाे खेलमा १२ समुहले प्रतिष्पर्धा गरेका छन् ।

शुक्रबारकाे पहिलाे सेमिफाइनलमा पुरूषतर्फकाे पहिलाे खेल कटानी टाेल विकास संस्था र गणेशनगर टाेल विकास संस्थाबिच भएकाे छ । कटानी टाेल विकास संस्थाले गणेशनगर टाेललाई २ गाेलले पराजित गरेकाे छ । त्यस्तै महिलातर्फकाे सेमिफाइनल खेल रामनगर र भूपु सैनिक र टाेलबिच भएकाे छ । साे खेल २-१ गाेल अन्तरले रामनगर टाेल विजयी भएकाे छ । भूपू सैनिक विरुद्ध रामनगरले पेनाल्टीमा २ गोल र भूपू सैनिकले १ गोल गरेको छ।

शनिबार फाइनलतर्फका राेमाञ्चक खेल हुनेछन् । पुरूषतर्फ रामनगर टाेल र भुल्का टाेलबिच हुने खेल संयाेजक सुदेश पुनले जानकारी दिए । त्यस्तै महिलातर्फकाे फाइनल खेल
गणेशनगर टाेल र भुल्का टाेलबिच हुनेछ । प्रतियोगितामा प्रथम हुने समुहले रू बार हजार र ट्रफि दोस्रो हुने समुहले रू दस हजार र ट्रफि साथै तेस्रो हुने समुहले रू ८००० र ट्रफि प्राप्त गर्नेछन् ।

दिउँसाे एकबजेबाट सुरू हुने साे खेलकाे बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनले प्रत्यक्ष प्रसारण गर्ने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड