२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । विवेकशील साझा पार्टीका मेयर उम्मेद्वार डा अमित केसी लगायतको चुनाबी टोलीलाई हौसला दिन केन्द्रिय नेता रवीन्द्र मिश्र लगायतको ४ सदस्यिय तिलोत्तमाको मणिग्राम लगाायतका क्षेत्रमा घरदैलो गरेको छ । शिक्षा र स्वास्थ्य निशुल्क बनाउने प्रतिबद्धता सहित चुनाबी मैदानमा उत्रेको विवेकशील साझा पार्टी तिलोत्तमाले घरदैलो संगै चुनाबी सभालाई तिब्र पारेको छ ।

Advertisement

केन्द्र बाट एक रबिन्द्र मिश्र लागायतका नेताहरु तिलोत्तमाबासीको घरदैलोमा पुग्दा यहाका बासिन्दाले विवेकशील साझा पार्टीलाई भारि मतले बिजय बनाउने प्रतिबद्धता ब्यक्त गरेर हौसला थपेको विवेकशील साझा पार्टीका मेयर उम्मेद्वार डा केसी जानकारी दिएका छन् । आसन्न बैसाख ३० गते हुन गैरहेको स्थानीय तहको निर्वाचनलाई लक्षित गर्दै विवेकशील साझाले तिलोत्तमा नगरपालिकामा घरदैलो अभियान जारि राखेको हो ।

घरदैलोमा तिलोत्तामाका लागि मेयर पदका उम्मेदवार डा. अमित के.सी, उपमेयर पदका रुपा गुरुङ, र विभिन्न वडाका अध्यक्षहरु एवं वडा सदस्यहरु साथै पार्टीका नेता कार्यकर्ताहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको छ। घरदैलोमा हिडेका मेयर पदका उम्मेदवार अमित के. सी. ले निशुल्क गुणस्तरीय शिक्षा, स्वास्थ्य सहित भ्रस्टाचार नियन्त्रण गरि तिलोत्तमाको दीर्घकालीन बिकास का लागि आफुले उम्मेद्वारी दिएको र आफ्नो बचनबद्धता पूर्ण रुपमा पालन गर्ने बताएका छन् ।

घरदैलो कार्यक्रममा हिडेका मेयर पदका उम्मेदवार डा.अमित के.सी र उपमेयर पदका रुपा गुरुङलाई मतदाताहरुले जीतको सुभकामना दिएको पार्टी कार्यकर्ताले जानकारी दिएका छन् । जनताको सेवा गर्दै आएका र सामाजिक छबि समेत राम्रो बनाएका मेयर पदका उम्मेदवार डा. अमित के.सी.ले यसपालिको चुनाबमा विवेकशीलको सबै वडासंगै नगरमा शानदार जित हासिल गर्ने बिस्वास लिएको र हौसला अत्यन्तै उँचो बनाएको प्रतिक्रिया दिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा