१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

बुटवल । लायन्स क्लव अफ बुटवल खस्यौलीको अध्यक्षमा कमल देवकोटा निर्वाचित भएका छन् । क्लवको बुटवलमा सम्पन्न १३औ अधिवेसनबाट आगामी लायन्स बर्ष २०२२/०२३ को लागी देवकोटा निर्विरोध निर्वाचित भएका हुन् ।

Advertisement

आगामी कार्यकालको लागि प्रथम उपाध्यक्षमा मनोज पन्थ, द्धितिय उपाध्यक्षमा प्रेम प्रकाश श्रेष्ठ, तृतीय उपाध्यक्षमा बवकास गौतम निर्वाचित भएका छन् । यस्तै मेम्मसीप डाइरेक्टरमा सन्दिप पौडेल, क्लब मार्केटिङ्ग एण्ड कम्युनिकेशनचेयर पर्सनमा सुमन श्रेष्ठ, अन्तराष्ट्रिय निर्देशकमा अर्जुन क्षत्री, क्लव सर्भिस निर्देशकमा बिजय पन्थ र एलसीआइएफ निर्देशकमा चिरन भण्डारी निर्वाचति भएका छन् ।

क्लबको टेलटुइस्टरमा प्रज्जवल चौधरी, टेमरमा बैकुण्ठ अधिकारी, सह–सचिवमा धुव्र श्रेष्ठ र सह–कोषाध्यक्षमा कृष्ण श्रेष्ठ निर्वाचित भएका छन् । लायन्स अन्तराष्ट्रियमा सचिव तथा कोषाध्यक्ष निर्वाचित अध्यक्षले मनोनयन गर्ने प्रावधानअनुसार सचिवमा अनिल पौडेल र कोषाध्यक्षमा राजु खत्री मनोनित भएको निर्वाचन आयुक्त राजु पौडेलले जानकारी दिए ।

क्लबका अध्यक्ष बिष्णु प्रसाद उपाध्यायको अध्यक्षतामा भएको निर्वाचन कार्यक्रममा लायन्स जिल्ला ३२५ बी२ का रिजन ४५ च्यरपर्सन गोपाल प्रसाद पाण्डेको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो । कार्यक्रममा रिजन च्यसपर्सन गोपाल प्रसाद पाण्डे, निर्वाचन आयुक्त राजु पौडेल, क्लवका पुर्व अध्यक्षहरु रितेश सिलवाल, बाबुराम बोहरा, सन्तोष कसौधन, गोपाल पाण्डे, ज्ञानु पुन, विकास अग्रवाल लगायतले शुभकामना दिएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु