१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

बुटवल । अंग्रेजी नयां वर्षको अवसरमा शुक्रबार (पुस १६ गते) बुटवलमा सञ्चालित औद्योगिक प्रदर्शनी तथा ब्यापार मेलामा विशेष सांस्कृतिक कार्यक्रम र कन्सर्ट हुने भएको छ । मेला अवलोकन गर्न आउने दर्शकलाई मेलास्थलमै सांगीतिक कार्यक्रमसहित नयां वर्ष मनाउने अवसर दिलाउन मेला आयोजकले कन्सर्ट आयोजना गरेका हुन् । अन्य दिन भन्दा शुक्रबार नयां वर्ष विशेष बनाउन दिउसो र सांझ छुट्टाछुट्टै सांस्कृतिक कार्यक्रम र कन्सर्ट आयोजना गरिएको मेला सचिवालय संयोजक पदम जीसीले बताए ।

Advertisement

शुक्रबार दिउसो पुस्कल शर्मा,डिला बिक,अनिल पहाडी,नन्दु परियारले गायन र एक खुट्टाले नाच्ने डान्सर रोमा न्यौपाने तथा ओसियन अटो प्रदर्शनी डान्स आइडलका प्रतियोगीले नृत्य प्रस्तुत गर्ने सांस्कृतिक कार्यक्रम संयोजक यमलाल मरासिनीले बताए । यस्तै सांझमा नयां वर्ष विशेष कन्सर्टमा प्रिति आले,सौगात सायर,नुमा थापा,सृष्टि रणपाल र डीजे पोन्चिभोको प्रस्तुति रहने मरासिनीले बताए ।

बिहीबार मेलामा दर्शकको उत्साहजनक उपस्थिति भएको मेला संयोजक उद्योग ब्यापार संघ बुटका अध्यक्ष गोबिन्दराज गैरेले बताए । तमु ल्होसारको सार्वजनिक विदा परेकाले बिहीबार ६० हजार बढी दर्शकको उपस्थिति भएको गैरेले बताए । मेलामा रहेका स्टल तथा होटेलहरुमा बिहीबारसम्म २५ करोड रुपैयांको कारोबार भएको संघकी कोषाध्यक्ष अन्जु पाण्डेले बताइन् ।

दर्शकको उत्साहजनक उपस्थितिले आयोजक र राम्रो ब्यापार भएपछि स्टलधनीहरु उत्साहित भएका छन् । शुक्रबार पनि बुटवल क्षेत्रका विद्यालयहरुमा जाडो विदा भएकाले मेलामा दर्शकको चाप बढ्ने आयोजकको अपेक्षा छ । स्वाधीन अर्थतन्त्रका लागि राष्ट्रिय औद्योगिकरण तथा ब्यापार विविधिकरण नाराका साथ पुस २० गतेसम्म चल्ने मेलामा स्वदेशी र विदेशी गरी ४ सय ७० स्टल रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रदेश एकमा अन्तर्घात गर्नेहरुलाई एमालेले कारबाही गर्ने अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा लासमा पनि दलालको नङ्ग्राः एउटै मृतकको १० लाख झ्याम् विपद्का विभिन्न घटनामा परी २४ घण्टामा दुई जनाको मृत्यु, १० जना घाइते मृतकका परिवारलाई साढे चार लाख बीमा रकम जिप दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु, एक घाइते