११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022

कार्तिक ४,
काठमाण्डौं । नेपाली राष्ट्रिय टोलीका लेग स्पिनर सन्दीप लामिछान १ लाख पाउन्डमा ‘द हन्ड्रेड क्रिकेट’ प्रतियोगिताका लागि छानिएका छन्। आइतबार राति भएको ड्राफ्टमा सन्दीप ओभल इन्भिन्सिबलमा छनोट भएका हुन्। पछिल्लो समय विश्वभरका विभिन्न फ्रेन्चाइज लिगहरू खेल्दै आएका सन्दीप सम्मिलित टोली बार्बाडोस ट्रिडेन्ट्सले क्यारेबियन प्रिमियर लिग जितेको थियो।

२०२० को जुलाईमा इङ्ल्यान्ड र वेल्समा हुने यो प्रतियोगिता सय बल फम्र्याटमा हुनेछ भने तीनै दुई देशका आठ टोलीको सहभागिता रहने छ। पहिलो पटक आयोजना हुन लागेको प्रतियोगिता राउन्ड रोबिन लिग र प्ले अफ पद्धतिमा खेलाइने छ। सन्दीप सम्मिलित टोलीमा क्यारेबियन स्टार स्पिनर सुनील नारिन १ लाख २५ हजार पाउन्डमा छनोट भएका छन्। केही दिनअघि मात्र युएईमा हुने अबुधावी टी-१० लिगमा कर्नाटक टस्कर्ससँग ४५ हजार अमेरिकी डलरमा छनोट भएका थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेप्सेमा १५ अंकको वृद्धि बसको ठक्करबाट २१ महिने बालकको मृत्यु डेंगु बिरामीको संख्या साढे २५ हजार नाघ्यो, हालसम्म ३२ जनाको मृत्यु निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार बेलहिया नाकामा ५ पर्यटकको भब्य स्वागत सिक्लेस हाइड्रोपावरको आईपीओ बाँडफाँट रवीन्द्र मिश्र भोलि राप्रपा प्रवेश गर्ने, वरिष्ठ उपाध्यक्ष पद पाउने लुम्बिनी शिक्षा निकेतनको अध्यक्षमा पुनः गोविन्द ज्ञवाली