२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022


असोज २३,
ग्लोबल आवाज
तिलोत्तमा । सर्वोत्तम तिलोत्तमा प्रिमियर लिगको तेस्रो संस्करणको तयारी करिब पूरा भएको छ । असोज २५ गते शुक्रबार शुरु हुने प्रतियोगिताका पिच र प्याराफिट निर्माण लगाएतका तयारीहरु पूरा भएको आयोजकले जनाएको छ । प्रतियोगिताको मिति नजिकिँदै गर्दा प्रचार–प्रसारलाई पनि तिव्रता दिइएको छ । तिलोत्तमा क्रिकेट विकास समितिको आयोजनामा हुने प्रतियोगिताको उद्घाटन प्रदेश ५ का सामाजिक विकास मन्त्री सुदर्शन बरालले गर्नेछन् ।

प्रतियोगितामा राष्ट्रिय खेलाडीहरु सम्मिलित सहित १० समूूहले सहभागिता जनाएका छन् । प्रतियोगिताको विजेताले उपाधि सहित नगद ४ लाख प्राप्त गर्नेछ भने उपविजेताले नगद २ लाख प्राप्त गर्नेछ । प्रतियोगितामा म्यान अफ द सिरिजलाई नगद २० हजार, बेष्ट ब्याट्सम्यान ,बेष्ट बलरलाई नगद १० हजार र इमर्जिङ प्लेयरलाई नगद ५ हजार प्रदान गरिने आयोजकले जनाएको छ ।त्यस्तै प्रतियोगितामा एक समूहले फेयर प्ले अवार्डमार्फत नगद ४० हजार प्राप्त गर्नेछ । तिलोत्तमा–६ स्थित नवजीवन क्लबको खेल मैदान नयाँमिल १० नम्बरमा हुने हुनेछ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए