२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

Advertisement

बुटवल । बुटवल–नारायणगढ सडकखण्ड सञ्चालनमा आउन अझै केही दिन लाग्ने भएको छ । रुपन्देहीको देवदह स्थित घोडाहा खोलामा डाइभर्सन तयार भएपनि पश्चिम नवलपरासीको तुरीया खोलामा बेलि ब्रिजको निर्माणको काम सम्पन्न हुन बाँकी रहेको सडक डिभिजन कार्यालय बुटवलका प्रमुख जयलाल मरासीनिले बताए ।

‘देवदहको घोडाहा खोलामा हिजो साँझ डाइभर्सनको काम सम्पन्न भएको छ ।’ प्रमुख मरासिनीले ग्लोबल आवाजसँग भने ‘नवलपरासीको तुरीया खोलामा बेलि ब्रिजको काम सम्पन्न हुन्न अझै ४/५ दिन लाग्छ ।’ घोडाहा खोलाको डाइभर्सन एक साता र तुरीया खोलामा राख्न लागिको बेलि ब्रिज १० दिन भित्र सक्ने योजना रहे पनि वर्षाका कारण समयमा नै काम पुरा नगर्न नसकिएको मरासिनीले बताए । अविरल वर्षाका कारण घोडाहा खोला र तुरीया खोलाको पुल भासिएपछि २ हप्ता देखि बुटवल–नारायणगढ सडक अवरुद्ध रहेको छ ।

तुरीया खोलामा राख्न लागिएको अस्थायी पुल (बेलि ब्रिज)मा ठूला सवारी साधन भन्ने चल्न नपाउने छैन् । बेली ब्रिजमा टिपर, ट्रक लगायतका ओभरलोड भएका सवारी साधनलाई चल्न नदिने सडक डिभिजन कार्यालयका प्रमुख मरासिनीले बताए । सो पुलमा यात्रुवाहाक बस, मोटरसाइकल, कार लगायतका साना सवारी साधन एकतर्फी रुपमा चल्न पाउने उनले बताए । ओभरलोड भएका ठूला सवारी साधन भने भैरहवा– भूमहि लगायत सडक खण्ड नै प्रयोग गर्नु पर्ने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार