१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

कारवाहीमा परेका मन्त्रीहरु क्रमश: यादब,लम्साल र पाण्डे (बाँयाँबाट)

बुटवल । जनता समाजवादी पार्टि(जसपा)ले लुम्बिनी प्रदेशमा सहभागी पार्टीका ३ जना मन्त्रीलाई कारवाही गर्ने निर्णय गरेको छ । पार्टीको सदस्य नरहने गरी गरेको कारवाहीमा सर्वोच्च अदालतबाट अन्तरिम आदेश सहित सांसद पदमा मन्त्रीहरू सन्तोष पाण्डे, विजय बहादुर यादव र कल्पना पाण्डे लम्साल रहेका छन् । 

कारवाहीमा परेका जसपाबाट मन्त्री बनेका सन्तोष पाण्डेले एउटा मान्छेलाई पटक- पटक एउटै कारवाही नहुने बताउँछन् । उनले ग्लाेबल आवाजसंग कुराकानी गर्दै भने –‘हामीलाई पार्टीबाट हटाइसकिएको छ, फेरी त्यही पार्टीले कारवाही गर्नै मिल्दैन ।’ उनले आफूहरू अब अदालतले बनाएको सांसद मात्रै रहेकोले पार्टीको कारवाही मान्य नहुने तर्क गरे । 

यता कारवाहीमा परेका अर्का मन्त्री विजय बहादुर यादव पनि कारवाही गरेर हटाएको पार्टीले फेरी हटाउँछु भन्नु हास्यास्पद रहेको बताए । उनले अदालतको फैसला नआउँदा सम्म हामीहरू सांसद रहने दाबी गरे । आवश्यक पर्दा कानूनी रुपमा अगाडि बढ्ने बताए । कारवाहीमा परेकी अर्की मन्त्री कल्पना पाण्डे भने उपचारको क्रममा काठमाडौँमा रहेकी छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड सरकारमा बसेकाहरूप्रति चरम निराशा हुँदा आत्मदाहको घटना : नैनसिंह महर बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु